На Дніпропетровщині розшукали 2-річного хлопчика, який заблукав у лісі

На Дніпропетровщині правоохоронці розшукали дворічного хлопчика, який загубився і заблукав у лісі. Про це NNS повідомляє з посиланням на Національну поліцію в Дніпропетровській області. На щастя, жертвою злочину чи нещасного випадку дитина не стала.

866e955a5664ee8d459eb362c6a203f7

На Дніпропетровщині правоохоронці розшукали дворічного хлопчика, який загубився і заблукав у лісі. Про це NNS  повідомляє з посиланням на Національну поліцію в Дніпропетровській області. На щастя, жертвою злочину чи нещасного випадку дитина не стала. Щойно Іванко опинився на руках поліцейських, то одразу заснув від утоми.

Як стало відомо NNS  , повідомлення про зникнення дитини  надійшло до поліції ввечері 9 червня. Батьки розповіли, що відпочивали у лісі поблизу с. Могилів, відволіклися та загубили сина. Близько години вони пробували шукати його самотужки, а коли почало темніти – звернулися до поліції. Для пошуків дитини було залучено понад півсотні поліцейських Царичанського відділення поліції та місцевих жителів. Поліцейські почали прочісувати ліс, поступово розширюючи коло пошуків, обстежувати береги ріки.

Одночасно з цим орієнтування про зникнення дитини направили до прилеглих селищ. Близько 10-ї вечора хлопчика випадково помітили відпочивальники неподалік смт. Царичанка. За їх повідомленням виїхали поліцейські групи реагування патрульної поліції. Як з’ясувалося, Іванко понад трьох кілометрів йшов вздовж річки Оріль, поки його не помітили люди.

telegram banner

На Днепропетровщине покончил с собой депутат, устроив взрыв в квартире – версия полиции

dbfe8e453bc0c3cfc587ce03bbdfa320

Відносно батьків дитини склали адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Поліція звертає увагу батьків у період літнього відпочинку пильно стежити за дітьми та не залишати їх без нагляду.

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі одружилась пара, яка народилась в один рік, місяць і день

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: Екатерина Андрус

To Top