3
3

Ліцензію Укрзалізниці призупинено – чи будуть після свят ходити пасажирські поїзди

В Україні після свят можуть перестати ходити пасажирські поїзди, вважає експерт Віктор Гальчинський, передає NNS.

Таку думку експерт озвучив у Фейсбуці. Причина можливої зупинки перевезень – наказ Укртрансбезпеки.

Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) своїм наказом номер 1044 від 30 грудня 2021 року призупинила дію ліцензії АТ “Українська Залізниця” на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та відходів залізничним транспортом.

Причина – зафіксоване актом від 24 грудня 2021 року невиконання розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов на згадану діяльність.

Ліцензію призупинено до усунення порушень, але не більше ніж на 2 місяці.

“Жодних коментарів Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia щодо цього наразі немає. Сподіваюсь, нова наглядова рада компанії, зокрема, її незалежні директори Анатолій Амелін не допустять зупинки руху та зроблять відповідні організаційні висновки”, – йдеться у повідомленні Гальчинського.

1 11

Тим часом на даний момент Укрзалізниця вже прокоментувала допис експерта. У відомстві підтвердили, що певні проблеми є, але закликали не панікувати.

Пасажирські перевезення будуть продовжуватись, це нормальна практика. Укртрансбезпека має низку зауважень, які Укрзалізниця в чіткі терміни усуне, щоб забезпечити максимальні стандарти безпеки для наших пасажирів. Відтак всі можуть спокійно планувати свої залізничні подорожі, – запевнили в Укрзалізниці.

2 4

Чи будуть в Україні після свят ходити пасажирські поїзди – в Укрзалізниці прокоментували

“Укрзалізниця” запускає два нових поїзди до Польщі

12 безкоштовних послуг “Укрзалізниці”- права пасажирів, про які мало хто знає

Тарифи на проїзд зростуть: де після Нового року підскочать ціни

To Top