110
110

[:ru]Когда начнет падать цена на газ – прогноз главы «Нафтогаза»[:ua]Коли почне падати ціна на газ – прогноз глави «Нафтогазу»[:]

[:ru]Глава правления НАК «Нафтогаз Украины» Юрий Витренко рассказал, когда начнет падать цена на газ, которая этой осенью зашкаливает, передает NNS, ссылаясь на uaprom.info.

Юрий Витренко рассчитывает, что после мая 2022 года цена на газ нормализуется. Об этом он сказал в интервью Deutsche Welle.
116708123 852101

«Мы надеемся, что после мая ситуация нормализуется. И те же европейские институты будут бороться с шантажом «Газпрома», и цена на газ начнет падать. И когда мы будем фиксировать следующий период, то на приемлемом уровне для украинских потребителей», – сказал он.

При этом Витренко отметил, что на этот отопительный сезон для бытовых потребителей цена на газ «заморожена», но возникает вопрос, что с ней будет в следующем.

«Подавляющее большинство контрактов – это годовая цена. Мы тогда требование такое соответствующее ввели, и тогда рыночный уровень был 8 гривен. Вот почему она такая низкая. Но возникает вопрос, как будет потом, когда надо будет фиксировать цену на год», – сказал он.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Яка реальна ціна українського газу – розповів перед звільненням директор «Нафтогазу»

Тариф на газ у жовтні зріс на 38% – «Нафтогаз» оприлюднив нові ціни

Новий тарифний план «Нафтогазу» – в чому його вигода і зручність

 [:ua]Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко розповів, коли почне падати ціна на газ, яка цієї осені зашкалює, передає NNS, посилаючись на uaprom.info.

Юрій Вітренко розраховує, що після травня 2022 року ціна на газ нормалізується. Про це він сказав в інтерв’ю Deutsche Welle.
116708123 852101

«Ми сподіваємося, що після травня ситуація нормалізується. І ті ж самі європейські інституції будуть боротися з шантажем «Газпрому», і ціна на газ почне падати. І коли ми будемо фіксувати наступний період, то на прийнятному рівні для українських споживачів», – сказав він.

При цьому Вітренко наголосив, що на цей опалювальний сезон для побутових споживачів ціна на газ «заморожена», але виникає питання, що з нею буде в наступному.

«Переважна більшість контрактів – це річна ціна. Ми тоді вимогу таку відповідну ввели, і тоді був ринковий рівень 8 гривень. Ось чому вона така низька. Але виникає питання, як буде потім, коли треба буде фіксувати ціну на рік», – сказав він.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Яка реальна ціна українського газу – розповів перед звільненням директор «Нафтогазу»

Тариф на газ у жовтні зріс на 38% – «Нафтогаз» оприлюднив нові ціни

Новий тарифний план «Нафтогазу» – в чому його вигода і зручність

 [:]

To Top