1
1

[:ru]В Украине появится еще один международный аэропорт[:ua]В Україні з′явиться ще один міжнародний аеропорт[:]

[:ru]В г.Житомир открывают аэропорт для международных рейсов

Аэропорт Житомир им. Королева открывают для международных рейсов. Правительство согласовало открытие пункта пропуска в аэропорту через государственную границу. Таким образом аэровокзал стал международным. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте fakty.com.ua.

unnamed 1 2

Соответствующее решение приняли на заседании Кабинета министров 30 июня.

«Открыть международный пункт пропуска через государственную границу в аэропорту Житомир для грузового и пассажирского воздушного пространства с постоянным режимом функционирования,» – отмечается в распоряжении.

6993368225602e22b36c674981fb0ea9

В пояснительной записке к проекту распоряжения говорится, что сейчас аэропорт Житомир является трудоспособным дочерним предприятием, которое может обеспечивать посадку, взлет, стоянки и обслуживания воздушных судов, пассажиров и грузов.

Кстати, недавно “NNS” писал: В Украине будут выдавать международный сертификат о навыках владения компьютером[:ua]У  м.Житомир відкривають аеропорт  для міжнародних рейсів

Аеропорт Житомир ім. Корольова відкривають для міжнародних рейсів. Уряд погодив відкриття пункту пропуску в аеропорту через державний кордон. Таким чином аеровокзал став міжнародним. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті fakty.com.ua.

unnamed 1 2

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 30 червня.

«Відкрити міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту Житомир для вантажного та пасажирського повітряного простору з постійним режимом функціонування,» – наголошується в розпорядженні.

6993368225602e22b36c674981fb0ea9

У пояснювальній записці до проекту розпорядження йдеться, що зараз аеропорт Житомир є працездатним дочірнім підприємством, яке може забезпечувати посадку, зліт, стоянку та обслуговування повітряних суден, пасажирів і вантажів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні будуть видавати міжнародний сертифікат про навички володіння комп’ютером[:]

To Top