5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]В Украине ожидается похолодание с проливными дождями накануне Покрова – прогноз погоды [:ua]В Україні очікується похолодання з дощами, напередодні Покрови – прогноз погоди[:]

[:ru]На выходных в Украину пришел антициклон, который продержится до праздника Покровы, и после. Жителям всех областей страны следует подготовиться к похолоданию

Осадки начнутся уже с 12 октября, начиная с западных областей, и постепенно накроют всю страну. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте TODAY.UA.

Мощный антициклон Lioba принесет осадки и на Покрова (14 октября). Согласно народным приметам, какой будет погода в этот день – такой будет зима, а дождь на Покрову обещает ненастную осень.

Согласно прогнозу Укргидрометцентра, в понедельник, 11 октября, в Украине еще будет сухо и ясно. Днем на западе температура опустится до +10…+12 градусов тепла, в Ужгороде ожидается до +14…+16 градусов. В северных и центральных областях столбики термометров покажут от +11 до +13 градусов, на юге, востоке и в столице – от +12 до +15 градусов. Ночных заморозков в ближайшую ночь не ожидается. Ветер юго-восточный, 3-8 м/с.

[:ru]В Украине ожидается похолодание с проливными дождями накануне Покрова – прогноз погоды [:ua]В Україні очікується похолодання з дощами, напередодні Покрови – прогноз погоди[:]

Во вторник, 12 октября, осадки накроют западные области Украины. В регионе резко похолодает до +6…+9 градусов днем, ночью будет от +2 до +4 градусов. На юге также ожидаются дожди в Одесской и Николаевской областях. Однако, там будет теплее – от +14 до +16 градусов днем и от +3 до +15 градусов ночью. В Киеве ожидается в понедельник без осадков, до +12…+14 градусов. На востоке синоптики передают до +15…+17 градусов, и также без осадков. Ветер юго-западный, 7-12 м/c.

В среду и четверг, 13-14 октября, дни обещают быть дождливыми. Синоптики прогнозируют снижение температуры воздуха до +9…+11 градусов в центральных и западных областях. На юге, севере и востоке похолодает до +13…+15 градусов. На востоке будет теплее – от +15 до +17 градусов. В Киеве на Покрову пройдет небольшой дождь, днем будет от +9 до +11 градусов, ночью – от +6 до +8 градусов. Ветер западный, 7-12 м/с.

Кстати, недавно “НСН” писал: Какой будет погода в октябре: синоптики дали прогноз на месяц

 

 

 

 

 

 [:ua]На вихідних в Україну прийшов антициклон, який протримається до свята Покрови, і після. Жителям всіх областей країни слід підготуватися до похолодання

Опади почнуться вже з 12 жовтня, починаючи з західних областей, і поступово накриють всю країну. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Потужний антициклон Lioba принесе опади і на Покрову (14 жовтня). Згідно з народними прикметами, якою буде погода у цей день – такою буде зима, а дощ на Покрову обіцяє непогожу осінь.

Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, в понеділок, 11 жовтня, в Україні буде сухо і ясно. Вдень на заході температура опуститься до +10…+12 градусів тепла, в Ужгороді очікується до +14…+16 градусів. У північних і центральних областях стовпчики термометрів покажуть від +11 до +13 градусів, на півдні, сході і в столиці – від +12 до +15 градусів. Нічних заморозків у найближчу ніч не очікується. Вітер південно-східний, 3-8 м/с.

[:ru]В Украине ожидается похолодание с проливными дождями накануне Покрова – прогноз погоды [:ua]В Україні очікується похолодання з дощами, напередодні Покрови – прогноз погоди[:]

У вівторок, 12 жовтня, опади накриють західні області України. В регіоні різко похолодає до +6…+9 градусів вдень, вночі буде від +2 до +4 градусів. На півдні також очікуються дощі в Одеській і Миколаївській областях. Однак, там буде тепліше – від +14 до +16 градусів, вдень від +3 до +15 градусів вночі. У Києві очікується в понеділок без опадів, до +12…+14 градусів. На сході синоптики передають до +15…+17 градусів, також без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с.

У середу і четвер, 13-14 жовтня, дні обіцяють бути дощовими. Синоптики прогнозують зниження температури повітря до +9…+11 градусів в центральних і західних областях. На півдні, півночі і сході похолоднішає до +13…+15 градусів. На сході буде тепліше – від +15 до +17 градусів. У Києві на Покрову пройде невеликий дощ, вдень буде від +9 до +11 градусів, вночі – від +6 до +8 градусів. Вітер західний, 7-12 м/с.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Якою буде погода у жовтні: синоптики дали прогноз на місяць

 

 

 

 

 

 [:]

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×