[:ru]В ЕС хотят ввести единый стандарт зарядки смартфонов[:ua]В ЄС хочуть ввести єдиний стандарт зарядки смартфонів[:]

[:ru]Европейский Союз в четверг 23 сентября обнародовал планы, которые потребуют от производителей смартфонов принять единый стандарт зарядки мобильных устройств

Еврокомиссия представила предложение, которое предусматривает использование кабелей USB-C для зарядки – технологию, которую уже приняли многие производители устройств. Однако компания Apple противостоит попыткам блока создать единый стандарт. iPhone поставляется с собственным зарядным портом компании Lightning, хотя новейшие модели поставляются с кабелями, которые можно подключить к разъему USB-C. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Украинская Правда

Инициативу ЕС, несомненно, поддержат миллионы людей, которые ищут правильное зарядное устройство в ящиках, полных кабелей. Но ЕС также хочет избавиться от 11 000 тонн электронных отходов, которые ежегодно выбрасывают европейцы.

Еврокомиссия заявила, что типичный человек, проживающий в ЕС, владеет по меньшей мере тремя зарядными устройствами и регулярно пользуется двумя, но 38% людей сообщают, что хотя бы раз не могли зарядить свой телефон, так как не могли найти совместимое зарядное устройство. В прошлом году в ЕС было продано около 420 млн мобильных телефонов или портативных электронных устройств.

“Зарядные устройства питают все наши самые необходимые электронные устройства. Со все большим количеством устройств продается все больше зарядных устройств, которые не взаимозаменяемы или не нужны. Мы покончим с этим”, – сказал комиссар ЕС по вопросам внутреннего рынка Тьерри Бретон.

“С нашим предложением европейские потребители смогут использовать единое зарядное устройство для всей портативной электроники – важный шаг для увеличения удобства и уменьшения отходов”, – добавил он.

Согласно инициативе, которая еще должна быть тщательно проверена Европейским парламентом, телефоны, планшеты, цифровые фотоаппараты, портативные видеоигровые приставки, гарнитуры и наушники, которые продаются в Евросоюзе, должны быть оснащены портами для зарядки USB-C.

Кстати, недавно “NNS” писал: Пользоваться приложением «Дія» можно без смартфонов и интернета – как получить услугу

 

 

 

 [:ua]Європейський Союз у четвер, 23 вересня оприлюднив плани, які вимагатимуть від виробників смартфонів прийняти єдиний стандарт зарядки мобільних пристроїв

Єврокомісія представила пропозицію, яка передбачає використання кабелів USB-C для зарядки – технологію, яку вже прийняли багато виробників пристроїв. Однак компанія Apple протистоїть спробам блоку створити єдиний стандарт. iPhone поставляється з власним зарядним портом компанії Lightning, хоча новітні моделі поставляються з кабелями, які можна підключити до роз’єму USB-C. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Українська Правда

Ініціативу ЄС, безсумнівно, підтримають мільйони людей, які шукають правильний зарядний пристрій в ящиках, повних кабелів. Але ЄС також хоче позбутися від 11 000 тонн електронних відходів, які щорічно викидають європейці.

Єврокомісія заявила, що типова людина, що проживає в ЄС, володіє щонайменше трьома зарядними пристроями і регулярно користується двома, але 38% людей повідомляють, що хоча б раз не могли зарядити свій телефон, так як не могли знайти сумісний зарядний пристрій. У минулому році в ЄС було продано близько 420 млн мобільних телефонів і портативних електронних пристроїв.

“Зарядні пристрої живлять всі наші самі необхідні електронні пристрої. З усе великою кількістю пристроїв продається все більше зарядних пристроїв, які не взаємозамінні або не потрібні. Ми покінчимо з цим”, – сказав комісар ЄС з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

“З нашою пропозицією європейські споживачі зможуть використовувати єдиний зарядний пристрій для всієї портативної електроніки – важливий крок для збільшення зручності та зменшення відходів”, – додав він.

Згідно з ініціативою, яка ще повинна бути ретельно перевірена Європейським парламентом, телефони, планшети, цифрові фотоапарати, портативні відеоігрові приставки, гарнітури і навушники, які продаються в Євросоюзі, повинні бути оснащені портами для зарядки USB-C.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Користуватись додатком «Дія» можна без смартфонів і інтернету – як отримати послугу

 

 

 

R[:]

To Top