У «червоній» зоні карантину немає жодної області: які обмеження діють

Волинська та Запорізька області від 30 грудня перейдуть  у “жовтий” рівень епідемічної небезпеки. У «червоній» зоні карантину областей не залишилося

У вівторок, 28 грудня, на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено встановити від опівночі 30 грудня 2021 року “жовтий” рівень епідемічної небезпеки на території Волинської та Запорізької областей. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ТСН.

Таким чином, останні дві області України покинули “червону” зону адаптивного карантину. В ній діють найсуворіші карантинні обмеження. Від 30 грудня всі регіони України перебуватимуть на жовтому рівні епіднебезпеки.

Водночас урядовець нагадав, що від 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. На “жовтому” рівні залишаються певні обмеження для невакцинованих громадян.

dd194f21e62ec3f0482cd32bdc321869

Які обмеження залишаються

Відвідувати громадські заклади на “жовтому” рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – “жовтий” COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів теж потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19.

Для відвідування громадських закладів можна використовувати також негативний тест, чинний 72 години, або альтернативний документ — сертифікат про одужання від COVID.

На “жовтому” рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має жодного з перелічених документів.

В Україні змінили правила карантину: повний список обмежень

У Польщі посилено карантин – нові обмеження діють для українських заробітчан

Читайте нас у google-новинах

To Top