[:ru]После массового сбоя в Facebook и Instagram количество новых пользователей в Viber увеличилось вдвое[:ua]Після масового збою в Facebook і Instagram кількість нових користувачів у Viber збільшилася вдвічі [:]

[:ru]Facebook, Instagram и WhatsApp возобновили свою работу на устройствах пользователей, но пока эти социальные сети не работали, был зафиксирован приток новых пользователей в Viber

В пресс-службе Rakuten Viber в Украине заявили, что количество регистраций в мессенджере выросло на 500%. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте TODAY.UA.

95 main.pg

Руководитель по связям с общественностью Viber Лилиана Пертенава поделилась приятной новостью в своем Twitter.

“В Viber количество активаций увеличилась на 500%! Наша команда работает над тем, чтобы сервис работал стабильно во время высоких нагрузок”, – написала Пертенава.

В Украине Viber и так был установлен на 97% смартфонов, поэтому такого всплеска регистраций как в Европе не наблюдалось.

Тем временем, пока Viber считает прибыль, Facebook считает убытки. Основатель Facebook Марк Цукерберг за ночь опустился на шестое место в списке миллиардеров. В результате масштабного сбоя он потерял $6,6 миллиарда. Кроме того, акции Twitter за это время упали в цене более чем на 6%, Facebook – на 5,7%, Amazon и Apple – на 2,8% каждая, Netflix – на 2,3%.

В результате масштабного сбоя хакеры сумели завладеть конфиденциальной информацией, касающейся 1,5 млрд пользователей Facebook. Пока Facebook, Instagram и WhatsApp не работали в течение пяти часов, в даркнете появились имена, номера телефонов, адреса электронной почты, место расположения и возраст пользователей.

Кстати, недавно “NNS” писал: Три скрытые функции Wi-Fi в смартфонах, о которых не знают многие пользователи[:ua]Facebook, Instagram і WhatsApp відновили свою роботу на пристроях користувачів, але поки ці соціальні мережі не працювали, був зафіксований приплив нових користувачів у Viber

У прес-службі Rakuten Viber в Україні заявили, що кількість реєстрацій в месенджері зросла на 500%. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

95 main.pg

Керівник зі зв’язків з громадськістю Viber Ліліана Пертенава поділилася приємною новиною у своєму Twitter.

“У Viber кількість активацій збільшилася на 500%! Наша команда працює над тим, щоб сервіс працював стабільно під час високих навантажень”, – написала Пертенава.

В Україні Viber і так був встановлений на 97% смартфонів, тому такого сплеску реєстрацій як в Європі не спостерігалося.

Тим часом, поки Viber рахує прибуток, Facebook рахує збитки. Засновник Facebook Марк Цукенберг за ніч опустився на шосте місце в списку мільярдерів. Внаслідок масштабного збою він втратив $6,6 мільярда. Крім того, акції Twitter за цей час впали в ціні більш ніж на 6%, Facebook – на 5,7%, Amazon і Apple – на 2,8% кожна, Netflix – на 2,3%.

У результаті масштабного збою хакери зуміли заволодіти конфіденційною інформацією, що стосується 1,5 млрд користувачів Facebook. Поки Facebook, Instagram і WhatsApp не працювали протягом п’яти годин, в даркнеті з’явилися імена, номери телефонів, адреси електронної пошти, місце розташування і вік користувачів.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Три приховані функції Wi-Fi в смартфонах, про які не знають багато користувачів[:]

To Top