192
192

[:ru]Надбавки к пенсиям за выслугу лет – когда начислят и кто получит[:ua]Надбавки до пенсій за вислугу років – коли нарахують і хто отримає[:]

[:ru]В Украине до конца 2021 года будут начислены надбавки к пенсиям за выслугу лет, но только для некоторых категорий населения. Остальным придется подождать повышения

Перерасчет пенсий до конца текущего года затронет большинство работников бюджетной сферы. Медики, государственные служащие, педагогические работники и прочие, которые уже вышли на заслуженный отдых и имеют достаточный страховой стаж, получат надбавку к пенсиям. Чтобы рассчитать размер надбавки, применяется формула: средний оклад × % надбавка за выслугу лет = сумма надбавки.

Об этом NNS узнал из сообщения на сайте TODAY.UA

102

При этом в ПФУ отметили, что пенсионеры бюджетной сферы, которые продолжают работать после достижения пенсионного возраста, могут рассчитывать на повышение пенсии за выслугу лет.

“Если человеку назначена пенсия за выслугу лет согласно ст. 55 указанного Закона и в дальнейшем он трудоустроился — или по основному месту работы, или по совместительству, на должность, дающую право на пенсию за выслугу лет, он не будет иметь права на продление выплаты пенсии за выслугу лет”, – говорится в пояснении Пенсионного фонда.

Кстати, недавно “NNS” писал: Кому з українців знизять пенсійний вік на 5-10 років– названі категорії[:ua]В Україні до кінця 2021 року буде нараховано надбавки до пенсій за вислугу років, але лише для деяких категорій населення. Решті доведеться почекати підвищення

Перерахунок пенсій до кінця поточного року зачепить більшість працівників бюджетної сфери. Медики, державні службовці, педагогічні працівники тощо, які вже вийшли на заслужений відпочинок та мають достатній страховий стаж, отримають надбавку до пенсій. Щоб розрахувати розмір надбавки, застосовується формула: середній оклад × % надбавка за вислугу років = сума надбавки.

Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA 

102

При цьому у ПФУ зазначили, що пенсіонери бюджетної сфери, які продовжують працювати після досягнення пенсійного віку, не можуть розраховувати на підвищення пенсії за вислугу років.

“Якщо людині призначено пенсію за вислугу років відповідно до ст. 55 зазначеного Закону і надалі вона працевлаштувалась — чи то за основним місцем роботи, чи то за сумісництвом, на посаду, яка дає право на пенсію за вислугу років, вона не матиме права на продовження виплати пенсії за вислугу років”, – йдеться у поясненні Пенсійного фонду. 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Кому з українців знизять пенсійний вік на 5-10 років– названі категорії[:]

To Top