Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Месенджер WhatsApp -названы пять самых серьёзных недостатков [:ua]Месенджер WhatsApp-названі п’ять найбільш серйозних недоліків[:]

[:ru]Месенджер WhatsApp с уверенностью можно отнести к наиболее популярным приложениям для переписки. Но у него есть минусы, которые разработчики не исправляют уже несколько лет.

27 октября появилась информация о том, что WhatsApp отключат на многих смартфонах. Это правда, но лишь отчасти: в список устройств попадут 43 модели с версией ОС Android ранее 4.1 или iOS ранее 10-й. Продолжать пользоваться мессенджером можно будет и на «устаревших» версиях операционной системы, но это может привести к многочисленным проблемам. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте internet.ua

В список устройств попали:

IPhone SE (2016), 6S, 6S Plus; Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core и Galaxy Ace 2; ZTE Grand S Flex, ZTE V956, Grand X Quad V987, Grand Memo и др. Требования к устройствам можно посмотреть на официальном сайте приложения.

Первая проблема, с которой могут столкнуться пользователи, – возможность блокировки аккаунта. Это значит, что на смартфоне установлено неофициальное приложение либо старая версия официального. Причём ваш аккаунт даже может оказаться заблокирован навсегда, если вы не перейдёте на официальный мессенджер.

Далее – накопление ошибок. Это связано с тем, что работает мессенджер постоянно, а смартфон при этом не перезагружается. Из-за этого приложение может глючить и «вылетать». Если вы заметили ошибки с кодами 413, 481, 491, 492, 505, 907, 910, 921, 927, 941, DF-DLA-15, то единственное решение – удаление аккаунта Google, перезагрузка телефона и создание новой учётной записи.

[:ru]Месенджер WhatsApp -названы пять самых серьёзных недостатков [:ua]Месенджер WhatsApp-названі п'ять найбільш серйозних недоліків[:]

Бывает, что WhatsApp не работает при использовании мобильной сети. Здесь причина может заключаться как в самом приложении, так и в устройстве (например, неисправная SIM-карта, модуль, неверная работа встроенного ПО). Ещё один вариант – сбой внутри мессенджера.

Чтобы исключить последний вариант, нужно перейти в «Настройки», а затем в «Приложения», нажать на Google Play Market (либо AppStore), а потом на «Передача данных». После этого нужно включить «Фоновый режим» и перезапустить WhatsApp. Также если мессенджер не даёт отправить сообщение, то дело может быть в низкой скорости интернета.

С обновлением приложения возникают две проблемы: недостаток свободного места и ошибка при загрузке.

Номера ошибок первой – 101, 498 и 919, а для её решения достаточно зайти в «Хранилище» и выбрать там «Очистить кэш». Затем нужно обязательно перезагрузить смартфон и проверить объём встроенной памяти.

А вот что касается второй проблемы, то ошибки с кодами 403, 495, 504, 911, 920, 923, ошибки RPC, недопустимый файл пакета, ошибки неудачной загрузки или установки встречаются уже не первый год.

Если автоматически приложение не обновляется, то можно скачать APK-файл самостоятельно. После его загрузки нужно просто в «Настройках» разрешить установку из выбранного источника.

Кстати, недавно “НСН” писал: Месенджер WhatsApp для багатьох українців стане недоступним вже з 1 листопада (список смартфонів)[:ua]Месенджер WhatsApp з упевненістю можна віднести до найбільш популярних програм для листування. Але у нього є мінуси, які розробники не виправляють вже кілька років.

27 жовтня з’явилася інформація про те, що WhatsApp відключать на багатьох смартфонах. Це правда, але лише частково: у список пристроїв потраплять 43 моделі з версією ОС Android раніше iOS 4.1 або раніше 10-ї. Продовжувати користуватися месенджером можна буде і на застарілих версіях операційної системи, але це може призвести до численних проблем. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті internet.ua

В список пристроїв потрапили:

IPhone SE (2016), 6S, 6S Plus; Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend II, Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core і Galaxy Ace 2; ZTE Grand S Flex, ZTE V956, Grand X Quad V987, Grand Memo та ін. Вимоги до пристроїв можна подивитися на офіційному сайті програми.

Перша проблема, з якою можуть зіткнутися користувачі – можливість блокування облікового запису. Це означає, що на смартфоні встановлено неофіційний додаток або стара версія офіційного. Причому ваш аккаунт навіть може виявитися заблокований назавжди, якщо ви не перейдете на офіційний месенджер.

Далі – накопичення помилок. Це пов’язано з тим, що працює месенджер постійно, а смартфон при цьому не перезавантажується. Через це додаток може глючити і «вилітати». Якщо ви помітили помилки з кодами 413, 481, 491, 492, 505, 907, 910, 921, 927, 941, DF-DLA-15, то єдине рішення – видалення облікового запису Google, перезавантаження телефону і створення нового облікового запису.

[:ru]Месенджер WhatsApp -названы пять самых серьёзных недостатков [:ua]Месенджер WhatsApp-названі п'ять найбільш серйозних недоліків[:]

Буває, що WhatsApp не працює при використанні мобільної мережі. Тут причина може полягати як в самому додатку, так і в пристрої (наприклад, несправна SIM-карта, модуль, неправильна робота вбудованого ПЗ). Ще один варіант – збій всередині месенджера.

Щоб виключити останній варіант, потрібно перейти в «Налаштування», а потім в «Додатки», натиснути на Google Play Market (або AppStore), а потім на «Передача даних». Після цього потрібно увімкнути «Фоновий режим» і перезапустити WhatsApp. Також якщо месенджер не дає відправити повідомлення, то справа може бути в низькій швидкості інтернету.

З оновленням програми виникають дві проблеми: брак вільного місця і помилка при завантаженні.

Номери помилок першої – 101, 498 і 919, а для її вирішення достатньо зайти в «Сховище» і вибрати там «Очистити кеш». Потім потрібно обов’язково перезавантажити смартфон і перевірити обсяг вбудованої пам’яті.

А ось що стосується другої проблеми, то помилки з кодами 403, 495, 504, 911, 920, 923, помилки RPC, неправильний файл пакета, помилки невдалого завантаження або установки зустрічаються вже не перший рік.

Якщо автоматично додаток не оновлюється, то можна завантажити APK-файл самостійно. Після його завантаження потрібно просто в «Налаштуваннях» дозволити встановлення вибраного джерела.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Месенджер WhatsApp для багатьох українців стані недоступним вже з 1 листопада (список смартфонів)[:]

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×