5 /5
Based on 5 ratings
4
4

[:ru]Несколько областей Украины вскоре могут перейти в «красную» зону[:ua]Декілька областей України незабаром можуть перейти до «червоної» зони [:]

[:ru]За несколько недель в «красную» зону могут перейти четыре области

В течение ближайших 2-3 недель Житомирская, Львовская, Донецкая и Харьковская области могут перейти в красную зону.

Об этом на брифинге сообщил заместитель министра здравоохранения, главный государственный санитарный врач Игорь Кузин, передает корреспондент Укринформа. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте УКРИНФОРМ.

“Есть определенная часть регионов, которые сейчас находятся в зоне риска вхождения в зону красного уровня эпидопасности. Это четыре области: Житомирская, Львовская, Донецкая, Харьковская. Эти регионы могут перейти до красного уровня эпидопасности в течение ближайших двух-трех недель”, – сказал Кузин.

[:ru]Несколько областей Украины вскоре могут перейти в «красную» зону[:ua]Декілька областей України незабаром можуть перейти до «червоної» зони [:]

Он напомнил, что по состоянию на 24 сентября Киев и 8 областей находятся в оранжевой зоне.

По словам чиновника, за последнюю неделю количество новых случаев заболевания на COVID-19 выросло на 68%, госпитализаций – на 51%. Это наибольшие темпы роста заболеваемости в 2021 году, отметил заместитель министра.

Чиновник также отметил, что нагрузка на систему здравоохранения остается контролируемой. По данным МОЗ, в настоящее время занято 34% реанимационных коек больными COVID-19, 31% коек с кислородом, 13% аппаратов ИВЛ. При этом пациенты с COVID-19, которым назначена кислородная терапия, занимают 19% коек с кислородом.

Кстати, недавно “НСН” писал: Ситуация обостряется: восемь регионов Украины не соответствуют показателям зеленой зоны

 

 

 

 [:ua]За кілька тижнів до «червоної» зони можуть перейти чотири області

Упродовж найближчих 2-3 тижнів Житомирська, Львівська, Донецька і Харківська області можуть перейти до червоної зони.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає кореспондент Укрінформу. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті УКРІНФОРМ.

“Є певна частина регіонів, які зараз перебувають у зоні ризику входження до зони червого рівня епіднебезпеки. Це чотири області: Житомирська, Львівська, Донецька, Харківська. Ці регіони можуть перейти до червоного рівня епіднебезпеки протягом найближчих двох-трьох тижнів”, – сказав Кузін.

[:ru]Несколько областей Украины вскоре могут перейти в «красную» зону[:ua]Декілька областей України незабаром можуть перейти до «червоної» зони [:]

Він нагадав, що станом на 24 вересня Київ та 8 областей перебувають в помаранчевій зоні.

За словами посадовця, за останній тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, госпіталізацій – на 51%. Це найбільші темпи зростання захворюваності в 2021 році, наголосив заступник міністра.

Посадовець також зауважив, що навантаження на систему охорони здоров’я залишається контрольваним. За даними МОЗ, на цей час зайнято 34% реанімаційних ліжок хворими на COVID-19, 31% ліжок з киснем, 13% апаратів ШВЛ. При цьому пацієнти з COVID-19, яким призначена киснева терапія, займають 19% ліжок з киснем.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Ситуація загострюється: вісім регіонів України не відповідають показникам зеленої зони

 

 

 

 [:]

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×