Чи можливе скасування військового збору, касових апаратів та зниження податків для ФОП в Україні?

На розгляд Верховної Ради подано проект закону, який може стати справжнім порятунком для малого бізнесу в Україні та значно покращить життя пересічних громадян. Йдеться про повне скасування військового збору, касових апаратів та зниження податкових ставок

Якщо закон буде прийнято, то витрати бізнесу скоротяться, а отже, і знизяться ціни на продукцію та послуги. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Проект закону про відміну військового збору зареєстровано у Верховній Раді за номером 6437. Автори документа пропонують скасувати відрахування у розмірі 1,5% на потреби Збройних сил України з 31 грудня 2022 року. Зазначимо, що військовий збір був запроваджений в Україні у 2014 році, він є відрахуваннями у розмірі 1,5% від нарахованої заробітної плати.

image 2 1

“Введення цього податку було тимчасовим, але через відсутність чітко визначеної кінцевої дати його запровадження фактично призвело до встановлення реальної податкової ставки з доходів громадян у розмірі 19,5% (ПДФО 18% плюс військовий збір 1,5%)”, – пояснюють автори законопроекту №6437.

Крім того, законопроект №6437 торкається не лише питання про скасування військового збору, а й пропонує скасувати обов’язкове запровадження касових апаратів для ФОП та перегляд податкових ставок для деяких груп фізичних осіб-підприємців. У документі також пропонують скасувати ПДВ для малозабезпечених громадян.

Українці до кінця року можуть повернути частину податків з бюджету на банківську карткуу –як це зробити

To Top