70
70

4 причини чому в СРСР садили тополі на кожному кроці

Тополі – це дерева, які ми можемо зустрічати у кожному дворі. В СРСР садили тополі дуже багато – на це є 4 причини

Чому вибирали саме ці дерева NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Чому тополі

Як виявилося, конкретно Тополя має цілу низку важливих переваг, які якісно виділяють його поруч з іншими деревами і чагарниками.

Корисність тополі як рослини була доведена вченими ще за часів Радянського Союзу. Надалі позитивні моменти вирощування цих дерев неодноразово підтверджувалися вченими.

4a3ff1e3e66e42281676e04029c8fb7b

Причини посадки цих дерев

По-перше, Тополя набагато краще інших дерев збирає і вбирає важкі елементи з повітря, які потрапляють в нього з диму автомобілів, фабрик і заводів.

По-друге, Тополя має специфічну форму. Він не займає багато місця, що дозволяє висаджувати величезну кількість дерев в ряд. А якщо він впаде-збиток буде набагато менше.

27161207 1 large

Третя причина полягає в тому, що Тополя-невибагливий. Вони майже не страждають від брудного повітря, а крім того, у важких міських умовах їм не потрібно ніякого додаткового догляду, будь то підгодівля або поливання. Їх дуже легко рубати, при необхідності або стригти крону.

Тополі-це довгожителі, у цьому полягає четверта причина їх посадки. Вони спокійно доживають до 100 років навіть в найнесприятливіших умовах.

ДО РЕЧІ, висаджувати тополі в містах і вздовж шосейних доріг в СРСР стали ще в 1930-і роки.

5 побутових лайфхаків від господинь з СРСР

ТОП-10 – предмети із СРСР, які здивують молоде покоління (фото)

Читайте нас у google-новинах

To Top