Як правильно має сидіти браслет на руці?

Модні тенденції змінюються, тож дедалі частіше браслети на руку обирають не тільки жінки, але й чоловіки. Класичний золотий браслет ланцюжкового типу плетіння допоможе вдало доповнити діловий костюм, легкий літній образ або вишукану вечірню сукню. Широкий і жорсткий браслет-бангл дозволить додати до свого зовнішнього вигляду трохи яскравих і помітних акцентів.

Як повинен сидіти ідеальний браслет на зап’ястку?

Суворих правил з цього приводу немає. Проте важливо враховувати, що будь-яка прикраса на руці не повинна заважати щоденному активному життю. Жорсткий браслет-бангл повинен вільно пересуватися рукою. Тому таку прикрасу зазвичай обирають на 1-2 см ширшою, ніж охоплення самого зап’ястка.

Золотий або срібний ланцюжковий браслет повинен надійно фіксуватися на руці. Якщо його доповнювати шармами (намистинами), його розмір також варто трохи збільшити. Шкіряні прикраси на руку повинні повністю прилягати до зап’ястка. Ідеально, коли між браслетом і рукою входить мізинець. Такі ж правила діють з масивними манжетами, які зазвичай одягаються через спеціальний отвір.

Як обрати правильний розмір жіночого або чоловічого браслета?

Розмір ювелірної прикраси визначається однаково як для чоловічого, так і для жіночого зап’ястка. Визначити правильний розмір допоможе звичайний кравецький метр або стрічка й лінійка. За допомогою підручних матеріалів варто виміряти об’єм зап’ястя в його найширшому місці. Після цього до отриманого результату потрібно додати десь 0.5-1.5 см, аби прикраса не створювала дискомфорт.

Браслет з масивними вставками й великим дорогоцінним камінням повинен щільно прилягати до руки. Тому додаткові сантиметри додавати не варто.

Те саме стосується прикрас з великими ланцюговими ланками. Якщо браслет буде занадто вузьким, то ланки створять неправильний кут.

Браслет з різними типами застібок повинен максимально щільно прилягати до руки. Ідеально, коли між прикрасою і рукою проходить великий палець.

Розмір жорсткого браслета вимірюється інакше. Для цього потрібно стиснути руку й виміряти охоплення в її найширшому місці. Таким чином аксесуар можна буде комфортно одягати й він не загубиться при щоденній активності. Класичний браслет для дівчини, як правило, відповідає таким розмірам:

  • До 14-15.5 см — розмір 16 (XS);
  • До 15.5-16 см — розмір 17 (S);
  • До 16-17 см — розмір 18 (М);
  • До 17-18 см — розмір 19 (L);
  • До 18-19 см — розмір 20 (XL).

Статистика стверджує, що найпоширеніша довжина жіночих браслетів варіюється в межах 18 см.

Отже, виміряти охоплення зап’ястка й обрати правильний розмір прикраси можна навіть у домашніх умовах!

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Зручно, красиво або універсально: які бувають сумки?

Поради, як зняти стрес під час виконання домашніх завдань із дитиною

Не лише одяг: які речі можна прати в пральній машині

 

To Top