1
1

[:ru]Дополнительного повышения пенсии для людей 75 + с 1 июля не будет[:ua]Додаткового підвищення пенсії для людей 75 + з 1 липня не буде[:]

[:ru]С 1 июля люди, которые старше 75 лет, должны были получить дополнительное повышение пенсий. Однако его перенесли на октябрь. Об этом рассказала министр социальной политики Марина Лазебная в интервью “Радио Свобода”, передает NNS, ссылаясь на РБК-Україна.

Это связано с отсутствием ресурса. Пенсии планируют повысить на 400 грн.

“На 1 октября. Мы перенесли. Тогда у нас недостаточно было немножечко ресурса. Но главное было сделать индексацию пенсий с марта. То есть ресурс так был посчитан, что мы перенесли на 1 октября программу “75 плюс”. По 400 гривен все получат и будут ее получать каждый месяц”, – сказала Лазебная.

Она добавила, что в следующем году “и эти 500 гривен, которые мы платим 85-летним, и 400 гривен 75-летним не будут обесцениваться”. Они будут также подлежать индексации.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Новий розмір прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня[:ua]З 1 липня люди, які старші 75 років, мали отримати додаткове підвищення пенсій. Однак його перенесли на жовтень. Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна у інтерв’ю “Радіо Свобода”, передає NNS, посилаючись на РБК-Україна.

Це пов’язано із відсутністю ресурсу. Пенсії планують підвищити на 400 грн.

“На 1 жовтня. Ми перенесли. Тоді у нас недостатньо було трошечки ресурсу. Але головне було зробити індексацію пенсій з березня. Тобто ресурс так був порахований, що ми перенесли на 1 жовтня програму “75 плюс”. По 400 гривень всі отримають і будуть її отримувати щомісяця”, – сказала Лазебна.

Вона додала, що в наступному році “і ці 500 гривень, які ми платимо 85-літнім, і 400 гривень 75-річним не будуть знецінюватися”. Вони будуть також підлягати індексації.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Новий розмір прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня[:]

To Top