Зниклого вчора під Києвом 2-річного хлопчика знайшли живим! (фото)

Як повідомлялося раніше, в селі під Києвом 14 квітня зник маленький хлопчик – 2,5-річний Богдан Уніченко. Його шукали всю ніч і сьогодні цілий ранок. Надії знайти дитину живою вже було мало, але Богданчика знайшли живим! Про це NNS повідомляє, посилаючись на главу поліції Київської області Андрія Нєбитова.

“Увага! Знайшли хлопчика! Це найкращий у житті подарунок оперативникам поліції Київської області на День карного розшуку! Всім Спасибі!” – написав Нєбитов.

Нагадаємо, поліція повідомляла, що хлопчик зник з двору будинку по вулиці Яблунева в селі Рагівка, Поліської територіальної громади, Вишгородського району 14 квітня близько 16:30. Спочатку мати намагалася знайти його самостійно, але о 21:00 звернулася в поліцію.

До пошуку малюка залучили близько 240 осіб: весь особовий склад Вишгородського районного управління поліції, всі служби ГУНП в Київській області, бійці особливого призначення “Миротворець”, кінологи, Нацгвардійці і служби ДСНС, в небо підняли пошуковий вертоліт.

Богдана шукали на території села, перевіряли занедбані будівлі і колодязі. Пошук розширили на довколишні села.

На оприлюдненому фото – наляканий малюк із заплаканими очима, брудними руками і в брудному одязі. За даними одного з волонтерів, його знайшли у лісі. Тобто, дитина провела холодну ніч на вулиці сама, і складно уявити, що хлопчик пережив за цей час.

В сюжеті ТСН журналісти, посилаючись на поліцію повідомляють, що Богдан пішов у ліс за батьком.

“Батько вирішив піти в ліс, щоб нарубати дров. Дитина пішла разом з ним. Але батько побачив це пізніше. Батько сказав, щоб дитина йшла додому, оскільки будинок розташований біля лісу. Дитина розвернулася і пішла. Батьки намагалися самі знайти до 21 години, але пошуки були марними “, – розповідают в ТСН.

На Київщині зник дворічний хлопчик: шукали всю ніч

To Top