Зеленський закликає боротися з бідністю: поставив завдання

Для боротьби з бідністю президент України Зеленський ставить завдання вийти на ріст ВВП 5% плюс, повідомляє NNS, посилаючись на канал 24-економіка.

За прогнозами, упродовж 2021 року ВВП України має зрости у межах 4,5%. Водночас Володимир Зеленський поставив завдання вийти на траєкторію сталого зростання на рівні 5% плюс.

Радник Зеленського з економічних питань Олег Устенко розповів, що цьогоріч економіку України підтримуватиме низка факторів. Зокрема, збільшення внутрішнього споживання, інвестиційна активність, програми держпідтримки, а також сприятлива кон’юнктура на світових ринках.

Президент Зеленський ставить завдання щодо виходу на траєкторію сталого зростання на рівні 5% плюс, що відповідає необхідному рівню для ефективної боротьби з бідністю, – наголосив Устенко.

За словами радника, пріоритетом для Зеленського та його соратників є поліпшити бізнес-клімат в Україні. Водночас це неможливо зробити без розв’язання низки питань. Мовиться про забезпечення прав власності та судової реформи.

Устенко зауважив, що відповідні законодавчі ініціативи вже спрямували до Верховної Ради.

Окрім того, наразі команда Зеленського активно обговорює низку законів, які допоможуть зменшити в Україні колосальний вплив олігархів.

To Top