Зеленський на кордоні з Росією вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Президент України та посли країн Великої сімки та Європейського Союзу у суботу здійснюють робочу поїздку до Луганської області, передає NNS, посилаючись на www.dw.com.

Український президент Володимир Зеленський у суботу, 8 травня, здійснює разом з послами держав G7 та Євросоюзу робочий візит до Луганської області. Про це повідомляє пресслужба Зеленського.

Згідно з повідомленням, Зеленський разом із дипломатами взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Він відвідав Меморіальний комплекс “Україна – визволителям” у селищі міського типу Мілове, що знаходиться фактично на кордоні з Росією, де поклав квіти до вічного вогню.

“Пам’ять воїнів ушанували також керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, його заступники й посли країн Великої сімки та ЄС, які прибули на Луганщину разом з Володимиром Зеленським”, – зазначається у повідомленні.

Президент України засудив виправдання нацизму

Раніше цього дня у своїй заяві з нагоди Дня пам’яті та примирення у суботу, 8 травня, опублікованій у Facebook, Зеленський зазначив, що усі, хто намагаються виправдовувати нацизм, заслуговують лише на засудження. “Щоб ніколи не забути, що нацизм був абсолютним злом”, – заявив президент України.

To Top