Затримка виплат субсидій і пільг: “Ощадбанк” назвав причину

Державний «Ощадбанк» почав затримувати виплату пільг і субсидій. Люди масово скаржаться по всій Україні, у фінустанові ж заявляють, що не винні у ситуації, передає NNS, посилаючись на biz.today.ua.

На сайті Мінфіну, тільки з початку липня з’явилося близько двох десятків скарг від клієнтів “Ощадбанку”, які скаржаться на затримку виплат субсидій та пільг.

“Залишок по субсидії. Сьогодні дзвонила до відділення банку, сказали після 10 липня, на що я відповіл:  це точно?, мені сказали: як держава вирішить. Так що можна і не чекати, що хочуть те і роблять”, – написала користувач з ніком “03nata09”.

Інший клієнт Ощадбанку “Sashka134” у своєму коментарі заявив, що банк почав грабувати пільговиків. У телефонній розмові йому обіцяли зарахувати гроші на карту до 20 червня, однак коштів досі немає.

Мешканка міста Мирноград у Донецькій області Галина Оксенчук на сайті Мінфін благає про допомогу і називає “Ощадбанк” шахраями.

“Ощадбанк не хоче виплатити мені мої гроші, які мені залишилися з виплати субсидії за весь рік це більше 5000 грн. За комунальні послуги я платила своїми грошима майже всю суму весь рік. Гроші збирали на рахунку у субсидіанта весь рік, обіцяли віддати на початку червня потім сказали що в кінці. тепер кажуть що десь у липні. Я живу на мінімальну пенсію сама. Допоможіть забрати свої гроші.Спасибі”, – пише пенсіонерка.

Служба підтримки Ощадбанку на всі обурені коментарі відповідає, що гроші будуть після 10 липня, а в ситуації, що склалася, звинувачує державу, яка ніяк не може врегулювати “всі моменти”.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Україні планують монетизувати пільги на проїзд

To Top