112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
01 февраля 2018 Автор

«За що мене? Я ж просто йшов з аптеки…» Старенького жорстоко побили у власному під’їзді

«Підла жорстокість». Так назвала свій пост волонтерка з Києва Тетяна Руденька.  Дівчина прийшла до військового шпиталю провідати бійця і була шокована побаченим там. Важко висловити почуття, які викликає ця історія. Сльози, біль, жах. Сором… За нас, за наших дітей, наших співвітчизників, які доходять до такого…

Ось цей пост Тетяни:

«Військовий шпиталь то є таке місце, яке давно переповнене людськими долями, емоціями, страхами і сльозами. А ще в цьому місці я зустрічаюся з почуттям невимовного жалю....такого сильного, що аж душить...

Сьогодні цей жаль був змішаний зі злістю.

Сьогодні мені і хлопцям у палаті було непособі.

Маленька палата на двох, заходжу провідати бійця. На сусідньому ліжку сидить старенький дідусь, сидить повністю одітий, сидить мовчки і дивиться в підлогу підпираючись паличкою. Вітаюся... підводить очі.... І Я ШОКОВАНА... Дідусь дуже побитий((( хоч видно, що побої вже давнішні, але навіть вони виглядають страшно(((

Потрохи оклигалась від шоку і починаю розпитувати.

Дідусеві 89 років, в минулому військовий, має за плечима не одну освіту. Про сімейне писати не буду, то особисте! Але життя було не просте. Та незважаючи ні на що він все життя працював. Пережив інцефаліт та 4 інсульти, але не жаліється. Тільки витираючи сльози тихо питає... «за що мене?! я ж просто йшов з аптеки.»

Серед білого дня Віталія Семеновича побили у власному під’їзді, на вулиці Драйзера. Побили жорстоко. Він повертався з аптеки, зайшов у під’їзд і удар по потилиці. Зі слів дідуся... «я напевне пробував відбиватися, бо били ще по голові поки я не втратив свідомість».

Сльози знову накочуються на його очі і він, соромлячись, швидко витирає їх зморщеною рукою...хапаючи глибоко повітря, щоб не заплакати!

Сил не вистачає щоб стриматись...ЯКІЙ ПАСКУДІ І ВИРОДКУ ПІДНЯЛАСЯ РУКА НА СТАРЕНЬКОГО?!!!!! Яким моральним уродом потрібно бути...

Нема слів((((

У Віталія Семеновича провали в пам`яті... але бідкається, що не може малювати картини після інсультів(((

Весь час повторював... «аяяй, як же це я так...». А коли проводжали його то дівчата сестрички запропонували на візочку підвезти... відмовився на відріз, мовляв, що хоч і інвалід але ходить на своїх і потрібно розходжуватись.

Я дуже хочу, щоб ефект бумеранга спрацював, і та падла, яка чуть не вбила старенького за пару копійок (його пограбували, витягли все до копійки)... отримала своє!

P.s. Якщо хтось щось бачив чи знає...зателефонуйте у поліцію. Ну раптом!»

Історію Тетяна опублікувала з дозволу дідуся. Вона торкнула серця сотень людей. Багато хто визвався допомогти старенькому: грошима, ліками, продуктами, просто турботою. Людей хороших у нас БАГАТО. Дуже, дуже хочеться, щоб старенький відійшов – навіть не від фізичних травм. Від душевних… Велика шана волонтерці і всім, хто цьому сприяє!

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net