Які тарифи чекають нас восени – неминучість подорожчання – відео

Журналістка Любов Завальнюк у програмі «Суть подій» для каналу Знай.иа заявила про неминучість подорожчання електроенергії і розповіла три сценарію підвищення тарифів для побутових споживачів.

«Верховна Рада все ніяк не може визначитися, які тарифи чекають нас восени і поки в липні ми будемо платити за старими тарифами», – розповіла журналістка.

За її словами, Міненерго ініціював продовження дії спецобязательств до серпня 2021 року, тому тариф на електроенергію для українців залишиться на рівні 1,68 грн за 1 кВт/год.

«Однак підвищення тарифів на електроенергію неминуче. Адже підприємства, які виробляють електроенергію, збиткові через стабільних боргів споживачів і надто низької ціни на послуги. Виходить, що українці отримують електроенергію майже по собівартості», – заявила Завальнюк

Журналістка додала, що Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, НКРЭКУ анонсувала три сценарію підвищення цін на електроенергію для побутових споживачів з цього року по 2023 рік.

«Перший сценарій: з 1 травня Кабмін не буде підвищувати тарифи і заморозить ціни на електроенергію для населення до кінця 2021 року. А там поживемо і побачимо.
Другий сценарій: протягом 2021 Кабмін двічі підвищить тарифи на електрику: на 15% з 1 травня і 1 вересня. Так, до осені 2021 ціна одного кіловата зросте до 2,22 грн.
По третьому варіанту розвитку подій, нинішній тариф на електроенергію буде діяти до липня 2021 року, а потім електроенергія подорожчає на 30%», – розповіла Завальнюк.

до Речі, нещодавно “NNS” писав: Українцям запропонують чотири тарифу: як зміниться ціна електроенергії з 1 серпня

To Top