Всю поліцію України переведено у посилений режим роботи – що сталося

Всю поліцію України перевели на посилений режим роботи, повідомляє NNS, посилаючись на Багнет. Відповідний наказ дав голова Національної поліції Ігор Клименко.

Настільки серйозні заходи будуть діяти в країні з 25 вересня по 8 жовтня 2021 року в зв’язку із загостренням криміногенної обстановки на території України, пов’язаною із вчиненням тяжких кримінальних злочинів, в тому числі з застосуванням вогнепальної зброї, і які викликали великий резонанс у суспільстві, з метою проведення профілактичних заходів для її стабілізації.

Ігор Клименко

Зазначається, що співробітники всіх підрозділів Національної поліції будуть працювати понаднормово, однак не більше 12 годин на добу 6 днів на тиждень.

Нагадаємо, в Україні нещодавно відбулося два найбільш резонансні злочини. Це вибух автомобіля в Дніпрі, в результаті якого загинули дві людини – ветеран АТО і керівниця пресслужби ГУ ДСНС в Дніпропетровській області. Цей злочин кваліфікується правоохоронцями як терористичний акт. Терористи поки не знайдені.

Також було скоєно замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. В результаті обстрілу автомобіля, в якому перебував Шефір, був поранений його водій. Підозрюваних теж поки немає.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

У кафе на Львівщині сталася стрілянина – є поранений

Біля розважального центру у Дніпрі сталася стрілянина – є постраждалі

Поранений водій: скоєно напад на першого помічника Зеленського (ФОТО)

To Top