Виступ Зеленського у Раді: 6 головних обіцянок президента

Выступление Зеленского в Раде

1 грудня відбувся виступ Зеленського у Раді, приурочений до річниці Всеукраїнського референдуму, на якому 30 років тому громадяни висловилися за незалежність України, повідомляє NNS, посилаючись на онлайн-трансляцію промови.

У своєму щорічному посланні до Парламенту президент озвучив 6 важливих обіцянок, а саме

Економічний паспорт українця

Володимир Зеленський планує внести до Верховної Ради законопроект про економічний паспорт українця. Завдяки цьому документу, діти будуть отримувати виплати від держави за використання українських надр. А гроші можна буде витратити на навчання чи придбати житло.

Подвійне громадянство

Президент також анонсував внесення законопроекту про подвійне громадянство для діаспори.

«Нас 65 мільйонів, вперше українці з усього світу почуватимуться не діаспорою, не людьми українського походження, а громадянами України»

Нові інфраструктурні об’єкти: залізниця, авіація і дороги

Зеленський обіцяє побудувати нові мости (810 штук), запустити нові електрички (80 штук) і нові поїзди Інтерсіті+ (10 штук), а також привести до ладу 15 тисяч км доріг за 2 роки. Також національна авіакомпанія UNA отримає 20 літаків до 2025 року.

Більші зарплати лікарям

Глава держави пообіцяв, що середні зарплати лікарів з 1 січня зростуть до 24 тисяч гривень, а мінімальна зарплата лікаря складатиме 20 тисяч гривень.

Перепис населення разом з Apple

Україна стане другою країною у світі, де перепис населення проведуть у співпраці з компанією Apple (першими  такий перепис провели США). Цей перепис заплановано на лютий 2023 року.

Велика термомодернізація

Президент анонсував проведення великої термомодернізації в наступному році. Вона охоплюватиме утеплення шкіл, дитячих садочків та лікарень.

Виступ Зеленського у Раді постійно переривався бурхливими оплесками

Лікарям піднімуть зарплати з 1 січня. Зеленський озвучив суми

«Я президент, Міша»: 27 яскравих цитат Зеленського під час прес-марафону – передають всю атмосферу

Радянська освіта – п’ять головних міфів, які давно пора забути

To Top