Військовий фотокор показав, як українські захисники живуть на передовій (фото)

Військовий фотокор Анатолій Степанов виклав серію знімків і показав, як українські захисники живуть на передовій і готуються до можливого наступу росіян, передає NNS.

Фото зроблені у квітні 2021 року, коли багато хто з українців був близький до паніки через загрозу повномасштабної війни.

Квітневий медіа простір нагадує цунамі. Здається, що ще трохи і панічна хвиля захлесне все навколо. Та найкращий засіб від паніки – це опинитись поруч з піхотою в окопах на сході. Так, так. Тут ніхто не будує ілюзій. Тут є розуміння того, що у випадку удару «не братів» буде несолодко, і хлопці рахують на скільки хвилин інтенсивного бою вистачить б/к. Піхота копає нові укриття, обладнує позиції, ховається від мінометних обстрілів, несе втрати від снайперів… Інколи, дуже впевнено і брутально диктує свою волю… і так, що в тих, хто навпроти, надовго зникає бажання провокувати… Саме тут, в окопах, отримуєш душевну рівновагу і спокій, бо навколо справжні. Ніхто не скиглить. Лише холодна і чиста, мов кришталь гірського струмка, лють… «Нехай спробують. Ми чекаємо» – написав Анатолій Степанов.

 

To Top