Верховна Рада відмовилася повертати пільговий тариф на електроенергію

Сьогодні, 13 квітня, на позачерговому засіданні Верховна Рада України розглядала проєкт постанови про повернення пільгового тарифу на електроенергію при споживанні до 100 кВт/год, передає NNS, посилаючись на онлайн-трансляцію засідання.

Проєкт № 4590 передбачає  повернення вартості одного кВт електроенергії – 90 копійок за перші 100 кВт/год.

Авторами проєкту виступили: Поляков Антон Едуардович, Гузь Ігор Володимирович, Лубінець Дмитро Валерійович, Констанкевич Ірина Мирославівна, Рудик Сергій Ярославович, Батенко Тарас Іванович, Мінько Сергій Анатолійович, Скороход Анна Костянтинівна, Лабазюк Сергій, М’ялик Віктор Ничипорович, Палиця Ігор Петрович, Ткаченко Олександр Михайлович, Герега Олександр Володимирович, Аліксійчук Олександр Васильович, Яцик Юлія Григорівна, Ніколаєнко Андрій Іванович, Чайківський Іван Адамович, Яценко Антон Володимирович, Шпак Любов Олександрівна.

За те, щоб внести розгляд проєкту постанови до порядку денного позачергової сесії, проголосували 299 депутатів. Також нардепи схвалили пропозицію розглядати питання за скороченою процедурою.

У своєму виступі голова депутатського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що комітет не підтримує даний проєкт і закликав депутатів відхилити його.

В результаті проєкт постанови не набрав необхідної кількості голосів. Його підтримали лише 174 нардепів з 226 необхідних.

Також на сьогоднішньому позачерговому засіданні парламент відхилив проєкт постанови №4609, яким пропонувалося скасування необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії. За нього проголосували лише 150 депутатів.

To Top