Вчителів, які не вакцинуються до листопада, відсторонять від роботи – МОЗ

Освітян, які не зроблять щеплення від COVID-19 до листопада 2021 року, відсторонять від роботи, повідомляє NNS, посилаючись на Радіо Свобода. Освітяни внесені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи.

Освітян, не вакцинованих від COVID-19 до листопада, відсторонять від роботи, повідомляє Міністерство охорони здоров’я з посиланням на міністра Віктора Ляшка.
За його словами, освітяни внесені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи.

«Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати. Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. У першу чергу, йдеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей», – наголосив міністр.


Раніше Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік професій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки рекомендує перенести в цьому році початок осінніх канікул у школах з 25 жовтня на 18 жовтня.

«Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави», – вважає міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Скільки триватимуть осінні канікули, міністр не зміг відповісти.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Невакцинованих усунуть від роботи і позбавлять зарплати

Кого усунуть від роботи без щеплення проти COVID-19: МОЗ дав список професій

Що буде із зарплатами вчителів під час карантину

To Top