В Україні з’явилася гастрономічна мапа: надсилай свої рецепти!

25 березня відбулась презентація сайту Гастрономічна мапа України, який стане візитівкою кулінарних традицій нашої держави, передає NNS, посилаючись на сторінку проєкту Гастроспадщина України у Фейсбуці. Мапа ще в процесі наповнення, але на ній вже з’явилася деяка цікава інформація.

В презентації мапи взяли участь представники з усіх регіонів України, обласних центрів народної творчості громадських організацій, ЗМІ, студенти Національного університету харчових технологій, представники корінних народів які мешкають на території України. Більшість учасників заходу вже є співавторами проекту, адже протягом півроку ділились традиціями приготування страв з регіонів.

Ірина Френкель, директорка УЦКД розповіла:

«Унікальність проєкту полягає в об’єднанні наявних й реалізації нових дослідницьких ініціатив з метою презентації культурного розмаїття України зовнішнім та внутрішнім гравцям туристичного ринку. За допомогою комунікації в інтернет-просторі територіальні громади мають чудову можливість популяризувати власні культурно-історичні надбання та залучити потік туристів, що неодмінно сприятиме економічному розвитку малих територій. Сайт проєкту «Гастроспадщина України» стане дієвим інструментом для досягнення цієї мети»

Гастрономічну карту можна знайти за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

На сторінці проєкту зазначається, що карта відкриває світу надзвичайно багату та різноманітну кулінарну історію нашої країни, знайомить із унікальними рецептурами приготування традиційних національних страв в різних куточках України.

Міста та об’єднані територіальні громади мають потужний культурно-історичний потенціал. Ремесла, нематеріальна спадщина, традиції, кулінарія, легенди, палацова культура, замки, меморіальні музеї, пісні – це культурний ресурс громад, які в умовах пост – індустріальної економіки ХХІ сторіччя є потужною базою для культурно – економічного розвитку малих територій, – пишуть автори проєкту.

Крім інтерактивної гастрономічної мапи України у планах ініціаторів створення першої енциклопедії «Гастроспадщина України – традиції гостинності та культура приготування страв» українською та англійською мовами.

Гастрономічна мапа та енциклопедія являють собою ексклюзивний туристичний продукт, в якому представлені історичні гастрономічні маршрути, в які інтегровані народні рецептури, рецепти страв відомих особистостей України, локальні гастро-фестивалі, унікальні архітектурні об’єкти, історичні пам’ятки, інфраструктурні об’єкти, готельно-ресторанні комплекси тощо.

Кожен бажаючий може стати співавтором енциклопедії, популяризуючи таким чином свою громаду.

За участь у створені енциклопедії буде видано сертифікат.

Цікаву інформацію про свій регіон та рецепти можна надсилати на електронну адресу: uccseducate@gmail.com

To Top