В Україні підвищать пенсії на 2000 одній з категорій пенсіонерів: кому пощастить

В Україні заплановано підвищення пенсій на 2000 гривень для однієї з категорій пенсіонерів. Питання обіцяють вирішити вже незабаром, повідомляє NNS, посилаючись на прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Йдеться про військових пенсіонерів.

У 2017 році, при внесенні змін до закону про індексацію грошових доходів населення, питання індексації пенсій для військових не було врегульовано. Через це сьогодні новопризначені пенсії та пенсії, призначені до 2018 року, відрізняються майже вдвічі. І наш Уряд планує виправити цю ситуацію, написав Шмигаль у Фейсбуці.

За його словами, вже на наступному засіданні Кабінету Міністрів буде ухвалено розроблене Міністерством соціальної політики рішення про підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії.

Зокрема, передбачається з 1 липня встановити щомісячну доплату в сумі 2000 гривень для майже 400 тисяч військовослужбовців-пенсіонерів, встановити мінімальну пенсійну виплату на рівні 3854 гривні.

Окрім цього, передбачається підвищення виплат для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Більш ніж 40 тисяч людей отримають підвищення майже у 700 гривень.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Додаткового підвищення пенсії для людей 75 + з 1 липня не буде

Новий розмір прожиткового мінімуму в Україні з 1 липня

Чому в Україні багато працюючих пенсіонерів і як це виправити

 

To Top