В Україні дві області не відповідають зеленій зоні карантину

В Україні погіршується ситуація з коронавірусом. Останнім часом щодня фіксують все більше нових випадків COVID-19. А дві області вже не відповідають нормам зеленої карантинної зони. Такі дані МОЗ на ранок 14 серпня, передає NNS.

В Україні станом на 14 серпня у двох регіонах показники не відповідають зеленій зоні карантину. Багато хворих там потребують допомоги медиків у лікарнях.

Так, в областях спостерігають високу динаміку госпіталізації хворих. У нормі загальна кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на COVID-19 повинна складати не більше ніж 50%.

  • У Тернопільській області є висока динаміка госпіталізацій. Цей показник становить 76,9%, а лише днем раніше сягав 72,2%.
  • У Полтавській області показник різко зріс до 51,9%. Напередодні він становив 26,4%, а до цього лише 7%.

За добу 13 серпня в Україні виявили 1 353 нових випадків COVID-19. Серед хворих  99 дітей та 33 медпрацівників. Госпіталізували за день 641 людину. Одужали – 791, а помер 21 хворий.

Загалом від початку пандемії, за даними РНБО, захворіли понад 2,2 мільйона українців. Близько 2,1 мільйона вже побороли недугу. На жаль, ускладнення коронавірусу забрало життя 53 238 осіб.

Станом на 14 липня першу дозу щеплення отримали 4 643 647 людей, другу – 2 688 903. Найбільш активно вакцинують у Києві та області, а також на Полтавщині, Черкащині та Чернігівщині. Найгірші показники в Одеській, Волинській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Україні карантин продовжили до жовтня

У Харківській області судитимуть бешкетників, які побили медиків

У Київській області виявлено спалах сальмонельозу – сталося масове отруєння в кафе

To Top