В РНБО розповіли, коли розглянуть санкції проти Коломойського

В РНБО пояснили, за якої умови розглянуть санкції проти Коломойського, передає NNS, посилаючись на Depo.ua.

У Раді національної безпеки й оборони України зазначили, що розглянуть санкції стосовно українського олігарха та колишнього чиновника Ігоря Коломойського, якщо надійде така пропозиція

Про це в РНБО повідомили у відповідь на запит “Радіо Свобода”, передає Depo.ua.

“У разі надходження пропозицій щодо застосування санкцій стосовно зазначеної у Вашому запиті особи від уповноважених законом України “Про санкції” державних органів, вони будуть винесені на розгляд РНБО України в установленому порядку”, – заявили в РНБО.

У відомстві додали, що, згідно зі статтею п’ятою закону України “Про санкції”, РНБО розглядає питання щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій виключно на підставі пропозицій Верховної Ради, президента, Кабінету міністрів, Національного банку України, Служби безпеки України.

Нагадаємо, 5 березня США ввели санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського.

У Офісі президента подякували США за допомогу у деолігархізацією. Своєю чергою голова “Слуги народу” Олександр Корнієнко упевнений, що цими санкціями США показали усім своїм партнерам, що із Коломойським не варто мати справу.

Водночас Національний банк України заявив, що ніяких обмежень на банківські операції, зокрема, в Україні, ці санкції не внесли.

31 січня стало відомо, що Міністерство юстиції США подало уже третій позов проти українського олігарха Ігоря Коломойського. У позові йдеться про конфіскування у Коломойського комерційної нерухомості (офісного центру) у штаті Огайо. У двох попередніх позовах також ішлося про нерухомість Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова у інших штатах – Кентуккі та Техасі.

Причиною такого позову стало те, що Коломойський, як заявили у міністерстві, купив цю нерухомість за вкрадені у “ПриватБанку” гроші.

11 березня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов натякнув на розгляд санкцій проти Коломойського на наступному засіданні РНБО.

To Top