Українці можуть полетіти до ЄС за 7 євро: напрямки і вартість квитків

Українські туристи отримали можливість подорожувати до 14 країн Європейського Союзу.  Менш ніж за два тижні до переліку додалися Данія, Німеччина, Бельгія, Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія, Словаччина, Словенія, Нідерланди, Франція, Швеція, Іспанія, Португалія, передає NNS, посилаючись на greenpost.ua.

На відкриття кордонів відразі зреагували лоукости: авіакомпанії пропонують дешеві квитки тим, хто засумував за подорожами або ж давно не бачив друзів в країнах Євросоюзу.

Ірландський лоукост-авіаперевізник Ryanair продає акційні квитки з декількох міст України. Є прямі рейси з України до Німеччини, Іспанії, Литви та інших відкритих країн для українських туристів. Ціни на квитки в один бік – від 7 євро.

Рейси з Києва

  • До Катовіце можна полетіти за 7,69 євро, до Відня, Кракова або Дюссельдорфа – за 10 євро, а до Кельна або Софії – за 15 євро.
  • Також є квитки до Берліна та Франкфурта за 22-25 євро тощо.

Рейси з інших міст

  • Зі Львова за 8 євро є квитки до Будапешта та Каунаса, а за 10 – до Варшави, Вроцлава та Дюссельдорфа.

  • За 7-10 євро з Одеси можна відправитись до Катовіце, Гданьська і Будапешта, за 15-25 євро є квитки до Барселони, Дюссельдорфа та Берліна.

  • Ще з Херсона можна полетіти до Кракова за 10 євро.

Ціни на квитки в один бік вказані з урахуванням лише ручної поклажі. Придбати можна на сайті.

Варто не забувати,  що конкретні умови в’їзду до кожної країни можуть відрізнятися, а також інформують, що всі деталі, а також перелік затверджених у країні вакцин можна перевірити на інтерактивній карті.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Пора відпусток: які хвороби можуть загрожувати туристам на відпочинку

Українці стали менше їсти: статистика

Вакцини Pfizer і Moderna можуть викликати запалення серця – регулятор ЄС

 

To Top