Українського консула затримали в РФ

У російському Санкт-Петербурзі ФСБ затримала консула Генерального консульства України Олександра Соснюка, передає NNS, посилаючись на Слово і Діло.

Про це повідомила пресслужба російської ФСБ в суботу, 17 квітня.

 «Федеральною службою безпеки Російської Федерації 16 квітня 2021 року в Санкт-Петербурзі в ході зустрічі з російським громадянином при отриманні інформації закритого характеру, що міститься в базах даних правоохоронних органів і ФСБ Росії, затриманий на місці злочину український дипломат – консул Генерального консульства України в м. Санкт-Петербурзі Олександр Соснюк», – йдеться в повідомленні.

Як заявили в ФСБ, дана діяльність «не сумісна зі статусом дипломатичного працівника і має явний ворожий характер по відношенню до Росії».

«До іноземного дипломата будуть застосовані заходи відповідно до норм міжнародного права», – додали в російській спецслужбі.

Український МЗС вже готує відповідь для дипломатів РФ.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін у суботу, 17 квітня.

«Чергова провокація держави агресора щодо України на тлі військової ескалації уздовж кордонів України і на території тимчасово окупованого Криму. Відповідно до існуючої практики і на основі принципу взаємності українська сторона готує відповідь щодо російських дипломатів», – сказав Енин.

Окупанти повернули тіло українського захисника, який зник 3 квітня

To Top