Українській кіт Кола став зіркою світових ЗМІ: що він зробив? (відео)

Розумний кіт із Закарпаття потрапив на шпальти міжнародних ЗМІ. Що такого він зробив, NNS розповість, посилаючись на канал 24.

Кіт на прізвисько Кола з Ужгорода своєю витівкою став зіркою мережі. Розумний смугастик навчився відкривати холодильник і вибирати собі перекус до вподоби.

Кота на ім’я Кола застали на гарячому: він саме енергійно порпався у холодильнику. Тоді господар зайшов на кухню і все закадрував.

Схему того, як філігранно діє Кола, власник показав в іншому відео, залишивши телефон на кухні. А кухню наодинці з котом. Розумний кіт навчився лапою підчіпляти дверцята холодильника і відкривати їх.

Далі він зі стільниці стрибає на дверцята і починає порпатися у вмісті холодильника. На дверцятах у відсіку лежать яйця, які кіт ненароком зачіпає лапами. Проте жодне з них не розбилося.

Про Колу написало міжнародне видання Daily Mail. Там додають: кадри зняли ще у жовтні 2020 року, однак зараз воно набрало популярності.

В описі відео господар зазначає, що його вихованець зовсім не голодний. Коту просто подобається досліджувати світ і особливо кухню.

Попереджаємо: на відео присутня нецензурна лексика (18+)

 

To Top