112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
16 января 2018 Автор

Рідні… Випадок у ветлікарні в Нікополі

Коли я прочинила двері ветклініки, з коридору мені в ніс вдарив різкий запах сечі. Ще мить, і я побачила тонку жовту цівочку, що витікала з-під лікарняних стільців. Саму винуватицю видно не було. Собака щільно втулила своє хворе тіло у куток під стільцями. І тільки її старенька господарка метушилася у коридорі, намагаючись ліквідувати сліди невтримання своєї чотирьохлапої подружки.

«Ох, зараз ветеринар розізлиться», - подумки припустила я. До неї у приймальню вже саме заходили, обидві ледве пересуваючи ноги/лапи, власниця собаки та білява підсліпувата сука семи років.

Але лікар виявилася терплячою привітною жіночкою, що і словом не обмовилася про конфуз у коридорі. І навіть коли бабуся почала тицяти їй гроші, аби краще полікувала собаку, та навідріз відмовилася приймати їх.

- Що у вас? – спитала.

- Не їсть вже кілька днів.

- П’є?

- Трохи п’є.

Після недовгого огляду ветеринар винесла вирок:

- Тварину врятує лише операція. 300 гривень коштує.

Я затаїла подих – звідки у старенької такі гроші? Та ще й не на онучат, а на звичайну собаку. На вигляд про неї зовсім не можна було сказати, що бабуся із заможних.

- Є, є. Я заплачу. Це для мене не дорого. Тільки врятуйте! – після таких слів серце моє зіщулилося. – Розумієте, у мене є лише вона. Вона одна – мій друг. Допоможіть!

- Гаразд, приходьте у вівторок.

- Добре, тоді, як не покращає, ми прийдемо.

Мабуть, це щиросердне прохання розчулило й бувалого лікаря. Голос ветеринара став ще м’якішим, і вона ще довго заспокоювала стареньку. Після цього бабуся, як могла, запхала собаку у велику картату сумку. І один Бог знає, як вона, сама ледве шкандибаючи, донесла свою чотирьохлапу подругу додому.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net