Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
05 февраля 2018 Автор

Хто поставив нікопольску школу на колеса?

Стартувала перша українська «Школа на колесах»! Ініціатором проекту став нікопольський вчитель-історик, освітянський новатор, автор двох книг (одна з яких – підручник з історії Нікополя) Богдан Стратейчук. Отож, і маршрут пересувної школи був обраний не випадково – Нікополь-Київ.

Чому саме такий формат? Бо у мандрівках людина все запам’ятовує значно краще. А якщо подорож зробити ще й тематичною – звичайно, ефективність отриманих знань підвищиться у рази.

Учасниками пересувної школи стали шість нікопольських учнів із різних освітніх закладів. Це члени підліткового клубу, одним з керівників якого є Богдан. Тому саме вони стали «піддослідними кроликами» та першими випробували на собі новий проект.

Основна місія «Школи на колесах» - розсунути межі свідомості, вийти за рамки, на реальних прикладах показати, що у свому житті можна робити БІЛЬШЕ! Саме тому пунктами першої «Школи на колесах» стали такі шалені локаціїї як київський «Експерементаніум», льодова ковзанка, аквапарк, а також головний історичний музей України. У якому, до речі, ми знайшли шикарний експонат скіфських часів, привезений до Києва з берегів нікопольської Новопавлівки! А ще на мандрівників чекали екстремальні квести по столиці. Треба було обрати найкоротший шлях до зазначених локацій, а також якнайшвидше дістатися до вокзалу, аби встигнути на потяг додому.

 

Після дводенної подорожі підлітки повернулися у Нікополь повними вражень.

 

Богдан Стратейчук зізнався:

- Це наша перша спроба. Я побачив, як можна апгрейдити проект «Школи на колесах», зробити його більш потужним. Дякую своєму другові Дмитру Біднині, який зіграв вирішальну роль в успішності нашої подорожі. І, звичайно, велика повага Віталію Новіку, без якого наша школа нікуди би не поїхала.

 

Доречі, для Віталія Новіка (більше знаного у світі відеоблогерів як Vitalius) ідея Богдана Стратейчука – не єдина, яку він вирішив підтримати. Ми ще розкажемо про проекти у Нікополі, які відбуваються завдяки добрій волі цього хлопця. Сам пройшовши непросту життєву школу, тепер він точно знає, що нашим дітям треба навчатися по-новому, розширювати своє уявлення про світ найрізноманітнішими способами і від того бути реалізованішими та щасливішими.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

Оставить комментарий

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net