Україна готова до третьої хвилі коронавірусу – Степанов

Медична система України готова до третьої хвилі коронавірусу, але висоту хвилі необхідно злагодити вакцинацією. Про це сказав на брифінгу в середу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає NNS, посилаючись на УНН.

“Не секрет, що світ вже стоїть на порозі третьої хвилі коронавірусу. Наша медична система готова до неї, але висоту хвилі можемо злагодити ми з вами. Відповідь проста — вакцинація”, — сказав міністр.

Він нагадав, що в Україні розпочалась вакцинація препаратом компанії AstraZeneca.

Нагадаємо також:

  • 2 березня Президент України Володимир Зеленський зробив щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 вакциною компанії AstraZeneca — у військовому госпіталі в Сєвєродонецьку.
  • 1 березня Степанов публічно вакцинувався від COVID-19.
  • В Україні 24 лютого стартувала вакцинація від COVID-19, першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca.
  • Перша партія вакцин від коронавірусу прибула в Україну 23 лютого. Вантажний літак рейсом TK6289 Стамбул — Київ авіакомпанії Turkish Cargo сів в аеропорту в Україні об 11:07. Однак, вакцина летіла з Індії, з зупинкою у Стамбулі. 21 лютого 2021 року міністр охорони здоров’я Максим Степанов проконтролював відвантаження першої партії в 500 тис. вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне.
  • Як повідомив голова МОЗ Максим Степанов, в Україну прибуло саме цих 500 тис. доз вакцини від коронавірусу Oxford/AstraZeneca (CoviShield).
  • 22 лютого в Україні зареєстрували вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19.

To Top