У Міноборони проведуть бесіду з дніпрянкою Магучіх, яка сфотографувалася з росіянкою

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр пообіцяла провести розмову з бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2020 у Токіо Ярославою Магучіх, яка сфотографувалася із російською спортсменкою Марією Ласіцкене, передає NNS, посилаючись на сторінку Маляр у Фейсбуці.

“Фото Ярослави поряд зі спортсменкою Марією Ласіцкене, яка виступала від команди Олімпійського комітету Росії (збірна РФ не брала участь в Олімпіаді на виконання рішення спортивного арбітражного суду (CAS)), викликало обурливу реакцію в суспільстві. Спортсмени, які представляють Україну на міжнародних змаганнях, повинні розуміти, що в Україні триває російсько-українська війна і це накладає певні обмеження та відповідальність”, — повідомила Маляр.

За словами заступниці міністра оборони, “слідування спортивним традиціям” – чк то фото обіймів зі спортсменами-громадянами РФ, коли вони теж стають призерами, “одразу використовує ворог як інформаційно-психологічну гармату, яка демонструє світу, що “їх тут немає”.

“Тобто, необережна поведінка наших спортсменів, яких ми любимо і за яких щиро вболіваємо, може ставати об’єктом інформаційних спецоперацій ворога. Разом з тим, прошу припинити цькування Ярослави, допоки ми не почуємо її власне пояснення. Ярослава Магучіх на даний час знаходиться в Токіо. Одразу після її повернення в мене запланована з нею зустріч. Про результати розмови повідомлю”, — вказала чиновниця.

Також вона додала, що призерка Олімпійських ігор Магучіх дійсно є молодшим лейтенантом ЗСУ, а до складу української збірної загалом ввійшли 60 армійських спортсменів. Зазначимо, що Марія Ласіцкене теж є представницею збройних сил – тільки Росії

Нагадаємо, уродженка Дніпра Ярослава Магучіх виборола “бронзу” у стрибках у висоту на Олімпіаді у Токіо. Після здобуття медалі агентство Reuters поширило фотографію призерки із представницею Російського олімпійського комітету Мариною Ласіцкене, яка перемогла у змаганнях.

Також нагадаємо, що російським спортсменам заборонено до грудня 2022 року виступати під своїм прапором, гімном і назвою країни на великих міжнародних змаганнях. Заборона пов’язана з програмою допінгу, організованою не тільки тренерами, лікарями та представниками спортивних федерацій, але також російськими чиновниками й спецслужбами. Тому російські спортсмени виступали у Токіо під прапором Олімпійських ігор.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Відома причина відсторонення трьох українських спортсменів від Олімпіади-2020

Вперше в історії: організатори змінили девіз Олімпійських Ігор

Перша нагорода України в Олімпійських іграх

 

To Top