У Грузії подякували Україні за Саакашвілі

Прем’єр Грузії подякував Україну за “співпрацю в справі Саакашвілі”, повідомляє NNS, посилаючись на РБК-Україна, яке, в свою чергу, посилається на Sputnik-Georgia.

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі подякував Україні за так звану “плідну співпрацю”. Зокрема, в справі затримання екс-президента країни Михайла Саакашвілі.

“Я хочу публічно сказати, що я вдячний українській стороні. У останній період у нас складалася і складається дуже плідна співпраця. Я згадаю справу про екстрадицію Мегіса Кардави (екс-глава військової поліції Міноборони Грузії – ред.), А зараз вже і справа Саакашвілі. Це говорить про те, що у нас плідна співпраця”, – заявив Гарібашвілі.

Водночас Офіс президента України розцінює затримання Михайла Саакашвілі як помсту стосовно нього.

Володимир Зеленський висловив стурбованість затриманням Михайла Саакашвілі в Грузії і тоном заяв грузинської сторони з цього питання. Про це повідомляє прессекретар Офісу президента Сергій Никифоров.

«Уважно стежимо за повідомленнями про затримання голови виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайла Саакашвілі. Президент Володимир Зеленський стурбований подібними новинами і тоном заяв, що лунають в Грузії щодо можливого розвитку ситуації», – написав Никифоров на своїй сторінці в Facebook.

Він додав, що Україна звертається до грузинської сторони за роз’ясненнями всіх обставин такого кроку щодо українського громадянина. За його словами, посольство України в Грузії поки не отримало офіційної інформації про затримання Саакашвілі.

«Але наші консули вже працюють над тим, щоб надати Михайлу Саакашвілі всю необхідну допомогу», – додав він.

Вчора до МЗС запрошено керівника посольства Грузії в Україні, аби отримати від нього офіційне роз’яснення щодо інциденту, адже Саакашвілі є громадянином України і обіймає посаду голови Виконавчого комітету Національної ради реформ при президентові України

Нагадаємо, 1 жовтня в Грузії затримали колишнього президента країни Михайла Саакашвілі.

Екс-президент заочно засуджений у справі про вбивство банкіра Сандро Гіргвліані і побиття депутата Валерія Гелашвілі, а також є фігурантом справ про розгін опозиційного мітингу 7 листопада 2007 року, погром телекомпанії “Імеді” і розтрату коштів з держбюджету.

Сам же Саакашвілі оголосив голодування і як громадянин України просить зустрічі з консулом.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Політичні партії в Україні за 5 років витратили понад 3 млрд грн: хто найбільше і куди пішли гроші

В Україні з’явиться нова державна премія – за що будуть нагороджувати

В Україні пропонують святкувати День Перуна та Крішни поряд з Різдвом

 

 

To Top