Тариф на електроопалення – що говорять в міністерстві?

Як відомо, до різкого подорожчання електроенергії у січні 2021 року, коли скасували всі пільги, власники електроопалення сплачували за спеціальним тарифом, який давав можливість користуватися пільгою при умові використанні менше 3000 кВт під час опалювального сезону.

З січня такої пільги не стало, але власники електроопалення отримували протягом декількох місяців від держави компенсацію. Тепер же, коли уряд прийняв рішення знизити тариф для тих, хто використовує менше 250 кВт до 1,44 грн, а всім іншим залишити на рівні 1,68 грн, люди схвильовані. Адже наближається зима, і платіжки за таким тарифом вийдуть космічними. Чи будуть передбачені для власників електроопалення якісь спеціальні умови?

У Міністерстві енергетики ще не вирішили, що робити з даною категорією населення. Про це NNS повідомляє, посилаючись на Перший Діловий.

В уряді заявляють, що планують згодом повернутися до питання умов оплати електроенергії, яку використовують українці для індивідуального електричного обігріву осель. Як наголосив глава відомства Герман Галущенко, відповідне питання залишається на порядку денному уряду, його обговорять ближче до опалювального сезону.

Посадовець нагадав про недавнє рішення Кабінету міністрів щодо зниження тарифів до 1 гривні 44 копійок за кВт-год для тієї категорії населення, яка щомісяця споживає менше 250 кВт-год.

«Ми це зробили, а далі будемо дивитися», – наголосив міністр енергетики.

Як відомо, урядове рішення про зниження тарифу до 1,44 грн за кВт-год запрацює з 1 жовтня поточного року і діятиме до 30 квітня 2022-го року.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Кабмін визначився з тарифами на світло: нові ціни з 1 жовтня

Нові тарифи на електроенергію: скільки тепер платитимемо щомісяця

Фурса пропонує не давати пільг на “світло” багатіям (відео)

To Top