Тариф на електроенергію поки що залишили незмінним

Кабінет міністрів продовжив до 31 серпня дію постанови про покладення спеціальних обов’язків (ПСО) на учасників ринку електричної енергії. До початку осені ціна на електроенергію для населення залишатиметься на рівні 1,68 гривні за кВт·год, передає NNS, посилаючись на прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Рішення ухвалили на засіданні 28 липня.

«Разом з усіма зацікавленими сторонами ми працюємо над тим, аби збалансувати ринок електроенергії та водночас залишити ціни для переважної більшості українців без жодних підвищень», — пояснив рішення уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Також він написав, що паралельно триває підготовка до опалювального сезону.

Цьогоріч процес відбувається в нових умовах: відтепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади. Це важлива частина реформи децентралізації, адже такі новації підштовхують місцевих керівників більше не заплющувати очі на неефективність власних комунальних підприємств, – додав Шмигаль.

Зазначимо також, що сьогодні президент Володимир Зеленський проанонсував обговорення теми тарифів на наступному засіданні РНБО. Він заявив, що влада повинна гарантувати, що ціни на електроенергію не зростуть.

«Моє ставлення дуже просте — сьогодні 1,68 грн. Вважаю, що в нас є прошарок населення, який не може собі дозволити платити навіть 1,68 грн. І тому РНБО розглядатиме також це питання й можливості зменшення цін на електроенергію для таких окремих верств населення», — повідомив Зеленський.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Тарифи на електроенергію: Кабмін повідомив про наміри

Ціна на електроенергію для населення буде ринковою: то рости, то падати – економіст

Електроенергія для населення буде дорожчати – глава НКРЕКУ

To Top