Ситуація серйозна: гроші зникають з карткових рахунків – подробиці

Деталі нової карткового крадіжки

Злочинці атакують карткові рахунки клієнтів Пумб і інших українських банків – з рахунків людей зникають гроші.

Про це стало відомо після численних скарг з боку власників карт на спеціалізованих форумах. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті “Країна“, яким підтвердили в самому Першому українському міжнародному банку.

Перші поодинокі повідомлення про злом рахунків фізосіб хакерами і розкраданнях карт в Пумбі стали з’являтися в кінці лютого. А на початку березня їх кількість істотно зросла.

“4.03, намагаючись зняти гроші, виявилося, що у мене їх немає, їх зняли в 7.07 ранку без всяких моїх дій, паролів підтвердження і т. д. У відділенні банку написала заяву, тиждень прочекала, стала писати на всі можливі email-адреси банку, передзвонили, сказали, що спочатку я повинна написати заяву в поліцію, тільки потім, вони почнуть розслідування! У мене немає слів. Я хочу дізнатися, куди поділися мої гроші з моєї зарплатної картки”, – написала Тетяна, обслуживающаяся у відділенні в Сумах

Інші люди також повідомляли про розкрадання грошей, які виявилися не відразу.

“23 лютого оплачуючи своєю карткою ПУМБ товар в магазині через термінал мені прийшло смс-повідомлення про зняття засобів і там пишеться залишок на рахунку, я виявив, що у мене не вистачає на рахунку близько 8 тисяч грн. Я відразу зайшов у додаток ПУМБ-онлайн і виявив, що 22 лютого о 7:09 було скоєно 3 платежу на суму 2 700 грн кожен + 13,5 комісія на кожен платіж з позначкою MonoDirect kiev ua”, – повідомив клієнт з Дніпропетровської області (відділення в Тернівці)

Історії перевіряли профільні служби сайтів і банків. Вони надходили з різних населених пунктів: Києва, Запоріжжя, Харкова, Бердянська, Краматорська, Маріуполя і т. д.

Більшість постраждалих заявляє про дві особливості нового карткового злодійства:

Найчастіше крадіжка відбувається вночі, коли всі сплять і не можуть заблокувати рахунок, зупинивши злочинців.

Люди не отримують від Пумб повідомлень про списання з рахунків. Як відомо, це обов’язкова вимога чинного законодавства: всі картки повинні бути підключені до смс-інформування. Коли людина проводить будь-яку операцію – йому на телефон повинна надходити відповідна інформація. Або смска від мобільного додатку, або через Viber, або через мобільний додаток банку. Але при нинішніх зламах рахунків інформація не надходить. Тобто людина навіть не знає, що його картковий рахунок грабують і тому не блокує свою карту.

Єдиний шанс засікти крадіжку грошей з рахунку і зупинити її блокуванням – це постійно в мобільному додатку перевіряти залишок коштів.

Також багато потерпілі повідомляли, що під час розкрадань їм спливало повідомлення, що кошти розкрадалися з використанням сервісу MonoDirect. Тому їх стали пов’язувати з Монобанком.

“Відразу поясню: це не означає, що Монобанк краде гроші у клієнтів Пумб. Немає. Просто злочинці, які зламують рахунки в Пумбі є користувачами Монобанку і, схоже, є його клієнтами. У Монобанке є послуга, яка дозволяє прив’язати карту Моно з картковими рахунками в інших банках, щоб клієнти швидше заводили собі гроші звідусіль. Злочинцям вдалося якось вломитися через цей сервіс та проникнути через нього до інших власникам карт. Задіяна складна програма, IT-фахівці і служба безпеки Пумбу поки не розпізнали її і не зрозуміли, як відбувається злом даних і злодійство”, – прокоментував ситуацію “Країні” фахівець з безпеки на правах анонімності

У самому Пумбі також підтвердили, що зараз співпрацюють з фахівцями Монобанку для вирішення проблеми. Також стало зрозуміло, що злочинці отримали доступ до секретних даних власникам карт. Вони знають всі їхні паролі і коди, і крадуть гроші від імені власників рахунків.

“Банк проводить детальне розслідування звернень клієнтів за несанкціонованим транзакціям. Встановлено, що вхід в інтернет-банкінг здійснювався з введенням коректного логіна і пароля, операції з використанням платіжних карток проводилися з коректним введенням їх реквізитів. Що свідчить про те, що вхід в інтернет-банкінг або операцію проводив особисто клієнт, або, що пароль або дані платіжної карти були скомпрометовані”, – розповіли “Країні” у прес-службі Пумбу.

Розслідування ще триває, і всі крапки над “і” не розставлені. Банкіри обіцяють, що кожна справа (злом рахунку) буде розглянуто індивідуально.

“Банк продовжує внутрішнє розслідування ситуації, яка виникла, в тому числі співпрацюючи з колегами з Монобанку у зв’язку з виявленням додаткових фактів. Про результати розслідування обов’язково повідомимо. Радимо всім клієнтам в разі виявлення несанкціонованих операцій своєчасно блокувати картки і рахунку, інформувати банк і правоохоронні органи”, – сказали в прес-службі Пумбу.

У той же час джерела “Країни” повідомили, що епідемія карткових зломів поширюється не тільки на рахунки Пумбу та його клієнтів. Кажуть, що вона зачепила й інші банки.

“Ламають не тільки рахунки Пумбу, схожі історії є і по іншим банкам. Просто в Пумбі їх найбільше, бо тут найбільший резонанс. Але постраждали клієнти ще, як мінімум, п’яти банків. Найчастіше через карти підв’язані на Монобанк, але буває і без цього. Розкрадання стали частіше виникати в кінці лютого, але пік припав на транзакції після 8 березня, коли новий вірус активніше поширювався. Фахівці ще не розібралися в схемі і у всіх технічних нюансах, залучають правоохоронців. Але рахунки продовжують розкривати”, – повідомило джерело “Країни”.

Журналісти направили запити в Киберполицию і Нацбанк, щоб дізнатися масштаби нової атаки на карткові рахунки українців, і продовжить висвітлювати цю тему.

Мережа АТБ попередила про підвищення цін на 5-25%

To Top