Синоптики дали прогноз погоди на осінь і зиму – чого чекати українцям

Іноземні метеорологи озвучили прогноз погоди в Україні на осінь. За даними світових синоптиків, восени у Європі, зокрема й Україні очікується дуже сухий жовтень, передає NNS, посилаючись на Факти.

Без опадів може також пройти кінець вересня та початок листопада. Така погода в Україні восени може спостерігатися через  Азорський антициклон, який може втримувати свої позиції тривалий час.

Також на українців восени чекають ранні заморозки. Періоди дуже теплої погоди можуть бути ще у вересні. Згідно з прогнозами, теплом також потішить листопад. У цьому місяці температура може перевищити багаторічні показники норми.

Довгостроковий прогноз погоди на осінь випустив метеорологічний центр, що розташований у британському місті Редінг. Щороку цим займаються також світові метеорологічні центри з США та Франції

Такий прогноз не дає інформацію на кожен день, а лише виділяє основні погодні тенденції, які переважатимуть на певній території.

Якою буде погода в Україні взимку

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, цього року зима буде сніжною та холодною. Грудень буде морозним – крижані дощі очікуються у першій декаді.

На початку січня буде тепліше, а на старий Новий рік може випасти сніг. У лютому погода в Україні буде характерною для цього місяця – сильні морози Горбань передбачає у другій половині.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Погода на курортах України в останні дні літа

Чи буде долар дорожчати восени – прогноз експертів

Як зростатимуть ціни на комуналку і паливо – прогноз НБУ

To Top