Стало відомо, на скільки планують подовжити карантин в Україні

Наразі в Україні діє адаптивний карантин до кінця серпня. Проте, його планують подовжити, передає NNS, посилаючись на УНН.

Адаптивний карантин в Україні, введений торік на тлі поширення COVID-19, планують продовжити на два місяці. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

“Сьогодні в Україні продовжує діяти адаптивний карантин. Зараз він до кінця літа, але попередньо ми проговорили, і з урахуванням тієї епідситуації, яку ми зараз бачимо в Європейському регіоні, в Україні потрібно подовжити адаптивний карантин ще на два місяці”, — заявив Ляшко.

Що було раніше:

  • Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку перевили у форму адаптивного карантину.
  • З 8 по 24 січня в Україні діяв жорсткий карантин. Його вводили, щоб “збити” хвилю захворюваності на COVID-19. У МОЗ зазначали, що головного ефекту від січневого “локдауну” вдалося досягти.
  • Україна з 25 січня повернулася до обмежень, які діяли до січневого жорсткого карантину.
  • З 24 лютого Україна знову повернулася до адаптивного карантину з впровадженням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки.
  • 16 червня уряд пом’якшив карантинні обмеження в Україні і продовжив дію карантину до 30 серпня.

У межах адаптивного карантину регіони позначаються кольорами – зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Зважаючи на “колір” регіону різняться й обмежувальні заходи. Так, зелений рівень передбачає мінімальні обмеження. Жовтий рівень – за замовчуванням діяв на території всієї країни з моменту введення адаптивного карантину. Помаранчевий рівень – встановлюється після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Червоний рівень – передбачає більш жорсткі обмеження, як це було під час січневого “локдауну”.

Усі області наразі перебувають у “зеленій” зоні.

Наразі в Україні зафіксовано майже 2,26 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Карантин в Україні продовжать після 31 серпня – головний санлікар

Свята та вихідні у серпні: скільки відпочиватимуть українці

Хто і скільки зекономить, якщо тариф на електроенергію знизять

To Top