[:ru]Сегодня ровно год обещанию Зеленского уйти, если война на Донбассе не закончится (видео)[:ua]Сьогодні рівно рік обіцянці Зеленського піти, якщо війна на Донбасі не закінчиться (відео)[:]

[:ru]Сегодня, 12 октября, исполнился ровно год публичному обещанию президента Украины Владимира Зеленского покинуть пост главы государства, если вооруженный конфликт на Донбассе не будет остановлен, напоминает NNS, ссылаясь на Украинские новости.

Напомним, в ходе интервью ведущему программы HardTalk Стивену Сакуру телевизионного канала ВВС Зеленский заявил, что признается в своем провале украинскому народу, если мир на Донбассе не наступит.

“…Я сразу говорил, что я не цепляюсь ни за рейтинги, ни за власть. Если я не смогу закончить войну, значит, нужно, чтобы пришел другой человек, который способен закончить эту трагическую историю между нашими странами”, – сказал Зеленский.

Также Зеленский говорил, что верит в то, что Российская Федерация вернет захваченные территории.

“Я верю в это. В противном случае я бы не шел в президенты Украины. Это очень сложно, и здесь нам нужна помощь всего мира, это правда. Но я не теряю эту веру”, – сказал он.

Напомним, недавно в другом интервью Владимир Зеленский заявил, что одного президентского срока ему может оказаться мало, чтобы выполнить все обещанное. Поэтому он рассматривает возможность баллотироваться на второй срок.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Зеленський пояснив, чому продовжує жити в Конча-Заспі (відео)

Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)

Зеленський та його оточення можуть бути причетні до отримання $40 млн від Коломойського

 [:ua]Сьогодні, 12 жовтня, виповнився рівно рік публічній обіцянці президента України Володимира Зеленського покинути пост глави держави, якщо збройний конфлікт на Донбасі не буде зупинений, нагадує NNS, посилаючись на Українські новини.

Нагадаємо, в ході інтерв’ю ведучому програми HardTalk Стівену Сакуру телевізійного каналу ВВС Зеленський заявив, що зізнається у своєму провалі українському народу, якщо мир на Донбасі не настане.

“…Я відразу говорив, що я не чіпляюся ні за рейтинги, ні за владу. Якщо я не зможу закінчити війну, значить, потрібно, щоб прийшла інша люди, яка здатна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами”, – сказав Зеленський.

Також Зеленський говорив, що вірить в те, що Російська Федерація поверне захоплені території.

“Я вірю в це. В іншому випадку я би не йшов у президенти України. Це дуже складно, і тут нам потрібна допомога усього світу, це правда. Але я не втрачаю цю віру”, – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно в іншому інтерв’ю Володимир Зеленський заявив, що одного президентського терміну йому може виявитися мало, щоб виконати все обіцяне. Тому він розглядає можливість балотуватися на другий термін.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Зеленський пояснив, чому продовжує жити в Конча-Заспі (відео)

Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)

Зеленський та його оточення можуть бути причетні до отримання $40 млн від Коломойського

 [:]

To Top