Сьогодні рівно рік обіцянці Зеленського піти, якщо війна на Донбасі не закінчиться (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, виповнився рівно рік публічній обіцянці президента України Володимира Зеленського покинути пост глави держави, якщо збройний конфлікт на Донбасі не буде зупинений, нагадує NNS, посилаючись на Українські новини.

Нагадаємо, в ході інтерв’ю ведучому програми HardTalk Стівену Сакуру телевізійного каналу ВВС Зеленський заявив, що зізнається у своєму провалі українському народу, якщо мир на Донбасі не настане.

“…Я відразу говорив, що я не чіпляюся ні за рейтинги, ні за владу. Якщо я не зможу закінчити війну, значить, потрібно, щоб прийшла інша люди, яка здатна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами”, – сказав Зеленський.

Також Зеленський говорив, що вірить в те, що Російська Федерація поверне захоплені території.

“Я вірю в це. В іншому випадку я би не йшов у президенти України. Це дуже складно, і тут нам потрібна допомога усього світу, це правда. Але я не втрачаю цю віру”, – сказав він.

Нагадаємо, нещодавно в іншому інтерв’ю Володимир Зеленський заявив, що одного президентського терміну йому може виявитися мало, щоб виконати все обіцяне. Тому він розглядає можливість балотуватися на другий термін.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Зеленський пояснив, чому продовжує жити в Конча-Заспі (відео)

Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)

Зеленський та його оточення можуть бути причетні до отримання $40 млн від Коломойського

 

To Top