Слуги Тищенко и Куницький почубилися в їдальні Ради (відео)

Народні депутати від партії «Слуга народу» Микола Тищенко та Олександр Куницький сьогодні влаштували штовханину у їдальні парламенту та публічно обмінялися взаємними образами. Про це NNS повідомляє, посилаючись на РБК Україна.

Народний депутат Микола Тищенко та Олександр Куницький влаштували конфлікт у їдальні Верховної Ради, який супроводжувався вибиванням телефону та образами. У мережі з’явилося відео інциденту, а “Слуги народу” дають події різні оцінки.

Як стверджує Тищенко, колега і блогер за сумісництвом ZPsanek вирішив йому помститися. Про це 29 червня політик написав у своєму Facebook.

За словами Тищенка, Куницький нібито образився на нього, оскільки депутат ще до початку політичної кар’єри не взяв того у відомий телепроект.

“Десятки дзвінків і повідомлень. А насправді “скринька просто відкривалася”. Банальна помста кухаря-кондитера за освітою Куницького за те, що свого часу я не взяв його в МастерШеф. Мстиві колеги у мене виявилися”, – пише “Слуга”.

Також Тищенко запевняє, що ніякої бійки в парламенті не було, іронізує над ситуацією, і з сарказмом зазначає, що “маленьких він не ображає”.

“Продається картина “Слон і моська”. Бажаючим купити прохання перераховувати донати на ютуб-проект Олександра Куницького. Товариші журналісти, ви серйозно? Мене з дитинства вчили маленьких не ображати, а ви тут таке навигадували”, – йдеться в публікації під фото, яке Тищенко жартівливо оформив у вигляді рамочки для картини.

Своєю чергою Куницький заявляв, що на нього напав Тищенко в стінах Ради, повалив його на підлогу і бив, а сталося це нібито через опубліковану статтю про побори з моряків.

Увага! У Відео присутня ненормативна лексика!

Після інциденту нардепи, “озброєні” смартфонами, вийшли з парламенту на вулицю і продовжили з’ясовувати стосунки там.

Зазначимо, що у Раді сьогодні розглядали законопроєкт щодо документів для моряків. Саме у затягуванні винесення цього законопроєкту до сесійної зали Куницький звинуватив членів транспортного комітету ВРУ. Саме до нього і входить Тищенко.

To Top