«Слугу народу» оштрафували через помічника-чоловіка

Депутатка від “Слуги народу” Марина Нікітіна потрапила до реєстру корупціонерів через те, що намагалася працевлаштувати чоловіка Олександра Нікітіна своїм помічником, повідомляє NNS, посилаючись на «Обозрєватєль».

Печерський суд Києва визнав нардепку винною у скоєнні адміністративного правопорушення та присудив штраф у розмірі 3400 гривень. Про це інформує “Чесно” на сторінці у Facebook.

“Цей штраф сім разів можна було б виплатити з зарплатні чоловіка депутатки”, – підкреслили в повідомленні.

Так, станом на 22 жовтня 2019 року народній депутатці Марині Нікітіній платно допомагали двоє помічників. Заробітна плата Олександра Нікітіна була 24 тисячі гривень на місяць. Другою за гроші платників податків в команді “слуги” працювала візажистка Вікторія Гужва, що викликало обурення у громадськості.

Помічники Марини Нікітіної станом на 22 жовтня 2019 року

Після скандалу Нікітіна прокоментувала це так: “Друзі! Звикайте – країну змінюють коміки, фотографи, ведучі весіль, візажисти та механіки! Це такий зараз тренд”.

Сторінка помічниці Нікітіної в Instagram

 

Відомо, що Марину Нікітіну обрали народною депутаткою від Гуляйпілля Запорізької області (округ №82). На її сторінка у Facebook було зазначено, що з Олександром Нікітіним вони одружилися в 2014 році. Нікітін був довіреною особою Володимира Зеленського під час виборів президента України. Тоді ж його дружина Марина входила до складу виборчої комісії округу №82.

Довірені особи Володимира Зеленського в Запорізькій області на виборах президента України

 

Реакція Нікітіної на скандал із чоловіком-помічником

 

Як повідомлялося раніше, щонайменше 15 нардепів від “Слуги народу” набрали собі в помічники родичів – батьків, братів, дружин або чоловіків народних обранців. Деяким із них виписували премії з державного бюджету і підвищені зарплати.

To Top