[:ru]”Слугу народа” оштрафовали за помощника-мужа[:ua]«Слугу народу» оштрафували через помічника-чоловіка[:]

[:ru]Депутат от “Слуги народа” Марина Никитина попала в реестр коррупционеров из-за того, что пыталась трудоустроить мужа Александра Никитина своим помощником, сообщает NNS ссылаясь на «Обозрєватєль».

Печерский суд Киева признал нардепа виновной в совершении административного правонарушения и присудил штраф в размере 3400 гривен. Об этом сообщает “Честно” на странице в Facebook.

“Этот штраф семь раз можно было бы выплатить с зарплаты мужа депутата”, – подчеркнули в сообщении.

Так, по состоянию на 22 октября 2019 года народному депутату Марине Никитиной платно помогали двое помощников. Заработная плата Александра Никитина была 24 тысячи гривен в месяц. Вторым помощником за деньги налогоплательщиков в команде “слуги” работала визажист Виктория Гужва, что вызвало возмущение у общественности.

Помощники Марины Никитиной состоянию на 22 октября 2019 года

После скандала Никитина прокомментировала это так: “Друзья! Привыкайте – страну меняют комики, фотографы, ведущие свадеб, визажисты и механики! Это такой сейчас тренд”.

Страница помощницы Никитиной в Instagram

 

Известно, что Марину Никитину избрали народным депутатом от Гуляйполя Запорожской области (округ №82). На ее страница в Facebook было указано, что с Александром Никитиным они поженились в 2014 году. Никитин был доверенным лицом Владимира Зеленского во время выборов президента Украины. Тогда же его жена Марина входила в состав избирательной комиссии округа №82.

Доверенные лица Владимира Зеленского в Запорожской области на выборах президента Украины

 

Реакция Никитиной на скандал с мужем-помощником

 

Как сообщалось ранее, по меньшей мере 15 нардепов от “Слуги народа” выбрали себе в помощники родственников – родителей, братьев, жен или мужей народных избранников. Некоторым из них выписывали премии из государственного бюджета и повышенные зарплаты.[:ua]Депутатка від “Слуги народу” Марина Нікітіна потрапила до реєстру корупціонерів через те, що намагалася працевлаштувати чоловіка Олександра Нікітіна своїм помічником, повідомляє NNS, посилаючись на «Обозрєватєль».

Печерський суд Києва визнав нардепку винною у скоєнні адміністративного правопорушення та присудив штраф у розмірі 3400 гривень. Про це інформує “Чесно” на сторінці у Facebook.

“Цей штраф сім разів можна було б виплатити з зарплатні чоловіка депутатки”, – підкреслили в повідомленні.

Так, станом на 22 жовтня 2019 року народній депутатці Марині Нікітіній платно допомагали двоє помічників. Заробітна плата Олександра Нікітіна була 24 тисячі гривень на місяць. Другою за гроші платників податків в команді “слуги” працювала візажистка Вікторія Гужва, що викликало обурення у громадськості.

Помічники Марини Нікітіної станом на 22 жовтня 2019 року

Після скандалу Нікітіна прокоментувала це так: “Друзі! Звикайте – країну змінюють коміки, фотографи, ведучі весіль, візажисти та механіки! Це такий зараз тренд”.

Сторінка помічниці Нікітіної в Instagram

 

Відомо, що Марину Нікітіну обрали народною депутаткою від Гуляйпілля Запорізької області (округ №82). На її сторінка у Facebook було зазначено, що з Олександром Нікітіним вони одружилися в 2014 році. Нікітін був довіреною особою Володимира Зеленського під час виборів президента України. Тоді ж його дружина Марина входила до складу виборчої комісії округу №82.

Довірені особи Володимира Зеленського в Запорізькій області на виборах президента України

 

Реакція Нікітіної на скандал із чоловіком-помічником

 

Як повідомлялося раніше, щонайменше 15 нардепів від “Слуги народу” набрали собі в помічники родичів – батьків, братів, дружин або чоловіків народних обранців. Деяким із них виписували премії з державного бюджету і підвищені зарплати.[:]

To Top