Що буде з ціною на газ для населення

В Уряді України зробили заяву щодо ціни на газ для населення, повідомляє NNS,посилаючись на Укрінформ.

Уряд виступає гарантом того, що ціна на газ для побутових споживачів за рік не зміниться. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на пресконференції.

«Ціна газу зафіксована річним контрактом НАК Нафтогаз на рівні 7 грн 96 коп. (за кубометр – ред.). Цей контракт діє до 1 травня наступного року. Далі він переглядається, і пропонується наступний контракт на наступний рік», – пояснив Шмигаль.

Він зазначив, що в більшості газопостачальних компаній ціна газу для побутових споживачів також зафіксована на рівні менше або в районі 8 грн за кубометр.

«Це важливий момент. Тому що ціна на газ б’є світові рекорди, ціна на газ наближається і перевищує вже по деяких договорах 700 дол., і це більше 21 тис. грн за 1 тис. кубів. Відповідно, ми як уряд і Нафтогаз як державна компанія виступаємо гарантами того, що для побутових споживачів України ціна на газ не зміниться і буде лишатися згідно з річним контрактом», – заявив Шмигаль.

Раніше Денис Шмигаль заявляв, що Кабінет Міністрів готовий допомогти органам місцевого самоврядування пройти опалювальний сезон без підвищення тарифів на тепло.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Назвали категорію населення, якій не передбачена індексація пенсії

Рівень життя населення падає – які регіони України найбідніші

Постачальник “останньої надії” підвищив ціну на газ

To Top