Семеро «слуг» підтримали санкції проти «Кварталу-95»

Запит колишнього члена фракції “Слуга народу” Гео Лероса до Володимира Зеленського про введення санкцій проти студії “Квартал-95” (за трансляцію їх продуктів на підсанкционних російських каналах) підтримали 7 депутатів президентської партії, повідомляє NNS, посилаючись на Курс України.

Голосування відбулося на пленарному засіданні Верховної Ради в п’ятницю, 4 червня. Також запит підтримали п’ятеро депутатів від «Опозиційної платформи», 21 обранець з «Європейської солідарності», 8 з «Батьківщини», 3 із «За майбутнє», 16 від «Голосу», 3 від «Довіри» і 4 позафракційних депутатів.

Всього постанову підтримали 67 народних депутатів. Цієї кількості голосів недостатньо для ухвалення рішення.

Про що йде мова?

У лютому народний депутат Гео Лерос звернувся до РНБО з проханням перевірити ТОВ “Квартал 95” через продаж Росії прав на програму “Ліга сміху”. Парламентарій нагадав, що “Лігу сміху” продали російському телеканалу “СТС”, яким володіє медіахолдинг “Національна медіа група” (НМГ) і російський держбанк ВТБ, а за НМГ, у свою чергу, стоять структури банку “Росія”.

За його словами, ВТБ і банк “Росія” знаходяться під міжнародними санкціями за анексію українського Криму Росією і її причетність до конфлікту на Донбасі.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Санкції проти Мінська та білоруський бензин: що прогнозує експерт

To Top