Зеленський оприлюднив свою декларацію: скільки заробив президент за 2020 рік

Президент Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати за 2020 рік. Торік він та його родина загалом заробили 22,7 мільйона гривень.

Декларацію Зеленського за 2020 рік опублікували на сайті НАЗК, пише Громадське, передає NNS.

На посаді президента він заробив 336 тисяч гривень. Для порівняння: речниця Зеленського Юлія Мендель за 2020 рік на державній посаді заробила 684 тисячі гривень.

Також Зеленський отримав понад 4,3 мільйона роялті від «Кварталу 95». Ще понад 2 мільйони роялті він отримав від «Кіностолиці» та «Драйв Продакшн».

Олена Зеленська отримала зарплату від «Кварталу 95» та інші роялті на 953 тисячі грн.

За продаж ділянки в Іванковичах (Київська область) родина Зеленських отримала 13,4 мільйона гривень. Також вказується, що родина Зеленських отримала 2,6 мільйона гривень за здавання майна в оренду в Україні.

Президент задекларував безоплатне користування державною дачею «Конча-Заспа». В Офісі президента пояснюють, що переїзд пов’язаний із необхідністю забезпечення обов’язкової державної охорони.

У власності родини залишається п’ять квартир у Києві, а також паркомісця, одна квартира у Великій Британії та ще одна в Ялті (разом із паркомісцем).

Володимир та Олена Зеленські разом зберігають у готівці 100 тисяч гривень, 615 тисяч доларів та 7 тисяч євро. Також кожен із них має збереження в банках.

Читайте також: Заступник голови КСУ задекларував храм УПЦ КП

Як і торік, Зеленський задекларував шість наручних годинників, два з яких записані на його дружину Олену Зеленську, і ювелірні прикраси, які так само належать їй.

У власності родини президента — два легкових автомобілі (Land Rover 2016 року й Mercedes-Benz 2014-го).

Володимир Зеленський залишається власником значної кількості торгових марок. У 2020 році задекларували 13 торговельних марок в Україні та дві за кордоном. В ОП запевняють, що реєстрація торгових марок розпочалася задовго до його обрання на посаду.

Також у пресслужбі президента зазначають, що родина Зеленських за 2020 рік сплатила податків на 1,8 мільйона гривень.

To Top