Зеленський анонсував великий парад до 30-річчя незалежності

Президент Володимир Зеленський анонсував святкування 30 річчя Незалежності України, яке “українці запам’ятають назавжди”.

Про це глава держави сказав на великій пресконференції 20 травня, передає Українська правда, інформує NNS.

За словами Зеленського, святкування триватиме 3 дні, почнеться 22 серпня.

23 серпня – в День прапора в усіх регіонах України піднімуть велетенські прапори, також на цю дату заплановано перший саміт про деокупацію Криму в рамках “Кримської платформи”, куди запрошені представники світових країн. Також у Києві пройде саміт “перших леді та джентльменів”. Також 23 серпня буде великий концерт легенд опери та балету в Оперному театрі.

24 серпня, за словами президента, буде великий військовий парад “і на суші і на воді”, і на Дніпрі, і в Одесі та на Майдані Незалежності в столиці. Цього дня буде також великий концерт українських зірок на НСК Олімпійський.

Зеленський обіцяє, що вперше в Україну привезуть Конституцію Пилипа Орлика і в рамках святкування всі зможуть побачити її.

Окрім цього президент представив символ 30-річчя Незалежності – квітку, яку розробила львівська компанія. За ловами Зеленського – безкоштовно.

“Головна квітка 30 річчя символізує – ти у мене єдина. Нас не зрізати, не затоптати. Ми все одно будемо квітучою країною”, сказав Зеленський.

To Top